Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Radca Prawny

Kancelaria Radców Prawnych Res Cogitans
Puck, Reda, Rumia, Wejherowo

Kancelarię Radców Prawnych Res Cogitans tworzy zespół wykwalifikowanych specjalistów adwokatów, ekonomistów i przede wszystkim – radców prawnych. Grono naszych prawników nieustannie podnosi swoje kwalifikacje dzięki praktycznej wymianie wiedzy z ekspertami z zakresu nieruchomości, doradcami prawnymi i notariuszami. To pozwala nam otoczyć naszych klientów fachową opieką i doradztwem z zakresu prawa.

Specjalizujemy się zarówno w prawie cywilnym, karnym, jak i administracyjnym oraz gospodarczym. Z powodzeniem wspieramy zarówno przedsiębiorstwa, jak i klientów indywidualnych. Dzięki udanej kooperacji z podmiotami funkcjonującymi w innym sektorach gospodarki możemy zapewnić fachową pomoc przy prowadzeniu powierzonych nam spraw. Obsługujemy klientów z Wejherowa, Redy i Rumi oraz okolicznych miejscowości.

Ideą naszej kancelarii jest jasna i klarowna komunikacja. Staramy się, aby nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia objaśniać w zrozumiały dla każdego sposób. Dzięki zdobytemu doświadczeniu połączonemu z rozległą wiedzą teoretyczną możemy otoczyć naszych klientów fachową opieką. To wszystko z kolei przekłada się na rozległy system poleceń – to dla naszej kancelarii niezbity dowód na to, że nasze wysiłki przynoszą oczekiwane rezultaty.

W codziennej praktyce stawiamy na rzeczowość przy jednoczesnym uwzględnieniu potrzeb jak i emocji klientów indywidualnych, którzy potrzebują fachowego wsparcia. Realizujemy się także w biegłej obsłudze podmiotów gospodarczych i ułatwiamy prowadzenie przedsiębiorstwa.
Realizacja powierzonych nam spraw przebiega sprawnie również dlatego, że wszyscy członkowie naszego zespołu są pasjonatami prawa.

Udowadniamy, że sądów nie trzeba się bać, a wytoczenie powództwa to jeden z elementów, które pomagają w ochronie praw obywateli. Pokazujemy, że warto korzystać z oferowanych możliwości na drodze do ochrony swoich interesów.

Kancelaria Radców Prawnych Res Cogitans została stworzona przez pasjonatów – w związku z rozwojem i zapotrzebowaniem na nasze wsparcie systematycznie rozszerzamy zakres naszego działania i nawiązujemy partnerskie relacje z ekspertami z komplementarnych dziedzin. Na pierwszym miejscu zawsze stawiamy zapewnienie najwyższego poziomu świadczonych usług prawnych.

Co wyróżnia naszą Kancelarię Radców Prawnych?

  1. Konsekwencja w dążeniu do celu – obrona interesów naszych klientów to dla nas priorytet.
  2. Koncentracja na kliencie i jego potrzebach – takie indywidualne podejście pomaga nam w zapewnieniu efektywności naszych starań. Aspirujemy do tego, aby zasłużyć na miano kancelarii, która rozwiązuje problemy klientów.
  3. Upór w dążeniu do celu – bez wahania podejmujemy się zawiłych spraw, wdrażamy nowatorskie rozwiązania, które zapewniają oczekiwane rezultaty.
  4. Transparentne warunki współpracy – od samego początku informujemy o zasadach współpracy i przedstawiamy jasny plan działania.

Obsługujemy osoby potrzebujące pomocy prawnej z Wejherowa, Redy, Rumi i Pucka. Punktem wyjściowym w naszych działaniach jest dobro klienta. Wdrażamy metody, które przyczyniają się do ochrony jego interesów. Poza fachową wiedzą oferujemy także naszą empatię i zrozumienie.

Sprawdzona Kancelaria Radców Prawnych

Kancelaria Res Cogitans zapewnia szeroki repertuar usług prawniczych. Zaczynając od spraw dotyczących prawa rodzinnego, przez sprawy karne i cywilne, skończywszy na odszkodowaniach i umowach najmu nieruchomości.

Dzięki naszemu wsparciu i empatii pomożemy przejść przez rozwód i podział majątku. Pomożemy w przygotowaniu umowy, która będzie jak najkorzystniej strzec Twoich interesów. Specjalizujemy się także w rozstrzyganiu sporów biznesowych.

Udowadniamy, że przejście przez procedurę sądową może przejść sprawnie i bez zbędnych negatywnych emocji. W niektórych sytuacjach można jednak uniknąć rozpoczynania sporu sądowego. Zapewniamy mediacje, prowadzenie negocjacji biznesowych oraz prawnych, które często skutkują polubownym i korzystnym rozwiązaniem dla obu stron.

Zdobyte na przestrzeni lat doświadczenie pozwala nam skutecznie przeprowadzać takie negocjacje. W efekcie obie strony zyskują czas i oszczędzają energię dzięki załatwieniu sprawy bez konieczności uruchamiania procedury sądowej.

W naszej kancelarii kładziemy nacisk na fachową i rzeczową obsługę, przy jednoczesnym wsłuchaniu się w potrzeby klienta. Takie podejście pozwala nam na skuteczne prowadzenie spraw.
Od lat staramy się zasłużyć na miano zaufanego partnera w zakresie pomocy prawnej. Klienci z polecenia, którzy odwiedzają nas z miejscowości wokół Wejherowa, Redy i Rumi to najlepszy dowód na to, że nasze starania przynoszą oczekiwane rezultaty.

Umów rozmowę lub spotkanie
Odpowiemy w 24h

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane