Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Gdańsk: Windykacja należności

Firma windykacja obsługująca
Gdańsk

Z pewnością zdajesz sobie sprawę, że wybór odpowiedniej firmy windykacyjnej może okazać się trudną decyzją. Wobec tego, chcielibyśmy Cię przekonać, że nasza firma oferuje pełne zaangażowanie oraz życzliwe, ludzkie podejście, które zawsze nastawione jest na zrozumienie Twoich potrzeb. W odróżnieniu od korporacji, nasza Kancelaria Prawna nie skupia się na realizacji planów sprzedażowych czy sztabie handlowców. Naszym głównym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi klientów oraz bezpieczeństwa Twoich pieniędzy.

Dowiedz się jak wygląda proces, poznaj warunki współpracy, sprawdź najczęstsze pytania i odpowiedzi:

Dzięki naszej znakomitej renomie oraz łatwej dostępności, przyciągamy klientów z miast Gdańsk !

Niech Twoje środki wrócą do Ciebie! Skuteczna windykacja w Gdańsk czeka!

Aktywnie działamy w zakresie windykacji w miejscowościach Gdańsk, które należą do gminy Gdańsk.

Dalsze okolice: Lipnica, Borzytuchom, Trąbki Wielkie, Kolbudy

Faktury od 1000zł

W niektórych kancelariach prawnych specjalizujących się w windykacji, obowiązuje wysoki próg wartości zadłużenia, poniżej którego nie podejmują się działań odzyskiwania długów. W naszej kancelarii, jednak podejście do klienta jest nieco inne, ponieważ oferujemy usługi windykacyjne już od kwoty 1000zł. W ten sposób, nasi klienci mają pewność, że ich niskie kwoty są dla nas ważne. Doświadczenie pokazuje, że nawet w przypadku niższych kwot zadłużenia, skuteczność odzyskiwania długu jest możliwa, co pomaga naszym klientom bez zbędnych kosztów.

Wynagrodzenie wyłącznie od efektów

Nasza współpraca opiera się na zasadzie "success fee", co oznacza, że nasze wynagrodzenie zależy od skuteczności naszych działań. Dzięki temu nie ponosisz żadnych kosztów, jeśli nie odzyskamy pieniędzy dla Ciebie. Współpraca z nami jest wolna od ryzyka, ponieważ nie ma opłat wstępnych ani ukrytych kosztów.

Wcześniejsze działania okazały się nieskuteczne?

Nasza firma specjalizuje się w odzyskiwaniu wierzytelności, które były uważane za nieodzyskiwalne, przedawnione lub umorzone. Dzięki naszemu doświadczeniu i specjalistycznym narzędziom jesteśmy w stanie podejść do każdej sytuacji z elastycznością i skutecznością.

Nie istnieją dla nas wierzytelności nieściągalne

Dla nas każda kwestia jest ważna i nie ma dla nas niewykonanych zadań. Bez względu na stopień trudności lub termin, podejmujemy się każdej sprawy z całkowitym poświęceniem, starając się odzyskać należne środki.

Egzekwujemy należności uboczne

Nasze usługi windykacyjne obejmują nie tylko odzyskiwanie głównego długu, ale także odsetek, kar umownych, kosztów zastępstwa procesowego oraz innych kosztów towarzyszących skutecznej windykacji. Nasza kompleksowa strategia umożliwia naszym klientom osiągnięcie maksymalnych korzyści.

Ugodowe, polubowne negocjacje

Przedsięwzięcia windykacyjne są naszym ostatnim wyjściem – wcześniej staramy się porozumieć z dłużnikiem w sposób konstruktywny. Uważamy, że wiele kłopotów można rozwiązać bezpośrednio, co jest korzystne dla obu stron. Negocjacje konstruktywne mogą również otworzyć drogę do dalszej współpracy między kontrahentami.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Nie marnuj czasu na marne obietnice. U nas płacisz jedynie za efekt, zatem nie mamy sensu wprowadzać Cię w błąd. Skontaktuj się z nami i przedstaw nam swój problem. To nie kosztuje nic! Błyskawicznie uzyskasz informację na temat tego, na co można liczyć. Szybka i bezpłatna wycena. Bez upierdliwych telefonów i próśb o coś.

WINDYKACJA
POLUBOWNA

Windykacja polubowna to sposób odzyskiwania zaległych należności poprzez negocjacje z dłużnikiem w celu osiągnięcia porozumienia. Przedsiębiorstwo dąży do uzgodnienia harmonogramu spłaty zadłużenia oraz strategii postępowania. Wyznacznikiem tej metody jest brak kosztów sądowych. Najważniejsze korzyści dla wierzyciela i dłużnika to szybkość, kontrola procesu windykacyjnego, utrzymanie dobrych relacji biznesowych oraz oszczędność. W ramach tej metody możliwe jest uzgodnienie rat i ich częstotliwości, przesunięcie terminu spłaty zadłużenia oraz anulowanie odsetek.

Dlaczego warto skorzystać z naszej Kancelarii przy windykacji polubownej?

Poszukiwanie rozwiązania problemów finansowych może być trudne, ale skorzystanie z pomocy kancelarii prawnej specjalizującej się w windykacji polubownej może znacznie ułatwić ten proces. Kancelaria ta oferuje profesjonalizm, doświadczenie, neutralność emocjonalną oraz dobrą komunikację z klientem. Dzięki temu, klient może poczuć się pewnie w trudnej sytuacji finansowej i mieć nadzieję na pozytywne rozwiązanie problemu.

WINDYKACJA
SĄDOWA

Gdy windykacja polubowna kończy się niepowodzeniem, wierzyciel może zdecydować się na windykację sądową, w której dochodzenie roszczeń odbywa się formalnym procesem prawnym. Po wydaniu orzeczenia przez sąd, wierzyciel otrzymuje tytuł wykonawczy, który upoważnia do przystąpienia do egzekucji należności. W przypadku braku zadowalających efektów, wierzyciel może podjąć dalsze kroki, takie jak zajęcie nieruchomości czy konta bankowego dłużnika.

Dlaczego warto skorzystać z naszej Kancelarii przy windykacji sądowej?

Kancelaria prawna, którą reprezentujemy, oferuje pomoc w odzyskiwaniu należności z długów poprzez specjalistyczne usługi windykacyjne. Nasz zespół wykwalifikowanych prawników posiada wiedzę o procedurach i przepisach prawa, co umożliwia nam przeprowadzenie procesu odzyskiwania należności w sposób skuteczny i zgodny z prawem. Prowadzimy też negocjacje z dłużnikami w celu zawarcia ugody, co pozwala uniknąć długotrwałych batalii sądowych. Nasze działania są zawsze zgodne z obowiązującym prawem, dzięki temu minimalizujemy ryzyko wszelkich problemów prawnych.

Jesteśmy pewni, że możemy Tobie pomóc odzyskać należności!

Chcesz szybko i skutecznie odzyskać swoje pieniądze? Jeżeli mieszkasz w obrębie Gdańsk w gminie Gdańsk, odezwij się!

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane