Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Windykacja w Wejherowo – odzyskaj pieniądze

Firma windykacja obsługująca
Wejherowo

Wybór odpowiedniej firmy windykacyjnej to trudna decyzja. Jednak w Kancelarii Prawnej możesz liczyć na 100% zaangażowanie oraz ludzkie, przyjazne podejście, które pełne jest zrozumienia. Nie jesteśmy korporacją, która stawia na sprzedaż i ma swoje plany, my chcemy Ci pomóc. Współpracujemy zarówno z firmami, jak i osobami prywatnymi, a nasi klienci otrzymują indywidualnie dopasowane warunki. Zawsze jesteśmy z Tobą na każdym etapie procesu windykacji.

Dowiedz się jak wygląda proces, poznaj warunki współpracy, sprawdź najczęstsze pytania i odpowiedzi:

Dzięki naszej wyjątkowej renomie oraz bliskości, jesteśmy częstym wyborem dla osób z miast Wejherowo !

Nie zwlekaj, w Wejherowo oferujemy profesjonalną windykację! Zdobądź z powrotem swoje środki!

W ramach naszej działalności windykacyjnej, skupiamy się na miejscowościach Wejherowo w gminie Wejherowo.

Dalsze okolice: Mikołajki Pomorskie, Stary Targ, Brusy, Czersk

Faktury od 1000zł

W wielu kancelariach windykacyjnych ustala się próg wartości zadłużenia, poniżej którego nie podejmuje się działań. W naszej kancelarii prawniczej podejście jest inne – świadczymy usługi windykacyjne już dla kwoty 1000zł. Widząc, jak ważne są dla naszych klientów mniejsze kwoty, nasze doświadczenie pokazuje, że osiągnięcie wysokiej skuteczności jest możliwe nawet przy niższych długach, co pozwala na odzyskanie należności bez dodatkowych kosztów.

Wynagrodzenie wyłącznie od efektów

Zasada "success fee" stanowi fundament naszej współpracy. Oznacza to, że nasze wynagrodzenie jest uzależnione wyłącznie od skuteczności naszych działań. Nie ma żadnych opłat wstępnych ani ukrytych kosztów, co sprawia, że współpraca z nami jest całkowicie bezpieczna. Jeśli nie zdołamy odzyskać dla Ciebie pieniędzy, nie ponosisz żadnych kosztów.

Wcześniejsze działania okazały się nieskuteczne?

Z pasją zajmujemy się wierzytelnościami, które w przeszłości były uznawane za niepoprawne, wygasłe lub umorzone. Nasze rozległe doświadczenie oraz narzędzia pozwalają nam na przystąpienie do danego problemu w sposób twórczy i skuteczny.

Nie istnieją dla nas wierzytelności nieściągalne

Dla nas każde zadanie jest istotne i nie ma dla nas takich roszczeń, które by nie podlegały egzekucji. Bez względu na trudności czy termin, podejmujemy się każdego zadania z pełnym profesjonalizmem, dążąc do odzyskania sprawiedliwości.

Egzekwujemy należności uboczne

Nasze usługi windykacyjne są kompleksowe i obejmują nie tylko odzyskiwanie głównego zadłużenia, ale także odsetek, kar umownych, kosztów zastępstwa procesowego i innych kosztów związanych z procesem windykacji. Jako zespół specjalistów, nasza strategia pozwala nam na maksymalizację korzyści dla klientów.

Ugodowe, polubowne negocjacje

W celu uniknięcia formalnych działań windykacyjnych, staramy się negocjować z dłużnikami w sposób polubowny. Naszym zdaniem, taka strategia przynosi korzyści dla obu stron, a także pozwala na utrzymanie dobrej relacji. Polubowne negocjacje mogą również stanowić początek dalszej współpracy między kontrahentami.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Twój czas jest dla nas wartościowy, a wynagrodzenie pobieramy wyłącznie za efekt. Nie składamy fałszywych obietnic, dlatego skontaktuj się z nami i opowiedz o swoim problemie. Natychmiastowo i rzetelnie odpowiemy, czego możesz oczekiwać. Wstępna wycena jest szybka i bezpłatna, a my nie będziemy Cię nękali telefonami ani nie namawiali na nic.

WINDYKACJA
POLUBOWNA

Metoda, która polega na negocjowaniu i osiąganiu porozumienia z dłużnikiem w celu uniknięcia skierowania sprawy do sądu to windykacja polubowna, inaczej nazywana miękką windykacją. Głównym celem tej metody jest osiągnięcie porozumienia w kwestii strategii spłaty zadłużenia. Windykacja polubowna jest najtańszym sposobem na odzyskanie należności, ponieważ nie występują w niej żadne koszty sądowe.

W ramach miękkiej windykacji przeprowadza się negocjacje z dłużnikiem, które obejmują ustalenie harmonogramu spłaty, wysokości rat i ich częstotliwości, nowego terminu spłaty zadłużenia oraz anulowania odsetek lub ich odsunięcie w czasie. Windykacja Polubowna niesie ze sobą wiele korzyści, zarówno dla wierzyciela, jak i dla dłużnika. Wierzyciel ma pełną kontrolę nad procesem windykacyjnym, co pozwala na zachowanie dobrych relacji biznesowych oraz na uniknięcie kosztów sądowych i egzekucji komorniczej. Windykacja polubowna jest także szybszym sposobem na odzyskanie pieniędzy niż dochodzenie należności na drodze sądowej.

Dlaczego warto skorzystać z naszej Kancelarii przy windykacji polubownej?

Zadanie windykacyjne może być uciążliwe i czasochłonne, zwłaszcza gdy podejmujemy je na własną rękę. Dlatego warto rozważyć skorzystanie z pomocy kancelarii prawnej specjalizującej się w takiej działalności. Dzięki doświadczeniu i profesjonalizmowi specjalistów jesteśmy w stanie skutecznie negocjować z dłużnikami oraz zapewnić sobie zabezpieczenie prawne. Kancelaria oferuje także inne usługi prawne umożliwiające kompleksowe podejście do problemu. Z perspektywy klienta korzystanie z pomocy kancelarii windykacyjnej przynosi korzyści, takie jak oszczędność czasu, neutralność emocjonalna, ekonomiczna efektywność oraz dobra komunikacja.

WINDYKACJA
SĄDOWA

Kiedy windykacja polubowna nie przynosi pożądanych skutków, wierzyciel ma możliwość skorzystania z kolejnych etapów procesu odzyskiwania długów – windykacji sądowej oraz egzekucji należności. Windykacja sądowa to formalny proces prawniczy, który rozpoczyna się od złożenia pozwu przez wierzyciela przeciwko dłużnikowi. W pozwie tym wierzyciel przedstawia swoje roszczenia oraz podstawy prawne ich dochodzenia. Orzekający w tej sprawie sąd ocenia zasadność tych roszczeń i wydaje stosowne orzeczenie, które w przypadku pozytywnego rozstrzygnięcia dla wierzyciela staje się tytułem wykonawczym niezbędnym w celu podjęcia egzekucji należności.

Dlaczego warto skorzystać z naszej Kancelarii przy windykacji sądowej?

Wierzyciele, którzy korzystają z usług naszej kancelarii prawnej zajmującej się windykacją sądową i egzekucją należności, mają wiele zalet. Nasza kancelaria posiada doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych i znajomość specyfiki procedur, dzięki czemu możemy skutecznie i szybko odzyskać długi. Nasi prawnicy reprezentują interesy klienta na każdym etapie postępowania, a po uzyskaniu wyroku, prowadzimy proces egzekucji należności. Działania windykacyjne prowadzone przez naszą kancelarię są zgodne z obowiązującym prawem, co minimalizuje ryzyko potencjalnych konfliktów prawnych.

Jesteśmy pewni, że możemy Tobie pomóc odzyskać należności!

Dążysz do sprawnej windykacji oraz szybkiej realizacji swojego zadłużenia? Jeżeli jesteś z okolic Wejherowo w gminie Wejherowo, skontaktuj się z nami!

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane