Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Skup udziałów w spadkach

Skupujemy udziały w spadkach każdego typu

Chcesz szybko sprzedać swój udział w spadku? Nie możesz porozumieć się z pozostałymi spadkobiercami i/lub chcesz pozbyć się swojej części spadku bez ich zgody? Świetnie trafiłeś! Skupujemy udziały w spadkach na terenie całej Polski!

Odsprzedaj swoje udziały w spadku

Pozbądź się kłopotu!

Otrzymasz szybką wycenę. Zapewniamy prostą procedurę, załatwienie wszelkich formalności, pomoc w przygotowaniu dokumentów i kompleksową obsługę postępowania spadkowego.

Skup udziałów w nieruchomościach

Nasi Klienci często dostają udziały w nieruchomościach w drodze dziedziczenia lub rozwodu. Często odbywa się to wbrew ich woli, stwarzając przy tym wiele kłopotów, co zwyczajnie jest problematyczne. Najrozsądniejszym wyborem na tym etapie jest sprzedaż udziału w spadku. Można to zrobić bez uzyskania zgody pozostałych współwłaścicieli.

01

Kiedy udział w spadku staje się problemem…

Życie pisze różne scenariusze. Rozsiewa nas po świecie (nie tylko za pracą!), odbiera zdrowie, czasem nagradza trafionym biznesem, innym razem skłóca rodziny. Rozpiętość problemów jest ogromna. Jak wspomniano, do nabycia udziałów dochodzi najczęściej na drodze spadku lub podziału nieruchomości przy rozwodzie. Utrzymywanie wspólnej nieruchomości staje się problemem – stwierdzenie, iż dom potrzebuje gospodarza (liczba pojedyncza) jest tu najczęstszym przypadkiem – a co jeśli „gospodarzy” jest kilku? Wtedy zaczynają się schody, bo każdy „walczy” o swoje… swoje oszczędności (w utrzymanie nieruchomości), czas (potrzebny na jej zarządzanie), wizje i pomysły… Różne osoby mogą mieć odmienne pomysły na zadysponowanie otrzymanego majątku. To samo dotyczy odziedziczonych firm itd. W takich przypadkach nietrudno o konflikt.

Należy podkreślić, że konflikt wcale nie jest jedynym źródłem „problematycznego udziału” w spadku. Są też inne równie pospolite czynniki:

  • odległość – zamieszkiwanie w innym państwie czy kontynencie;
  • „brak sił” – zdrowie, stan fizyczny czy psychiczny może być dużą barierą;
  • wartość względna – dla jednych „walka” o np. 80.000 złotych będzie warta starań, a dla innych (np. majętnych czy też bardzo dobrze zarabiających, prowadzących firmy) stanie się kulą u nogi, gdyż czas włożony w jej uzyskanie może odbić się negatywnie na wynikach finansowych ich pracy, w którą są zaangażowani

Do takich osób kierujemy swoją ofertę, gwarantując odkupienie udziału w spadku w dobrej cenie, z poszanowaniem prawa i etyki.

02

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane