Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Nowy Dwór Gdański: Radca Prawny, Adwokat, Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Nowy Dwór Gdański

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

Specjalizujemy się w świadczeniu usług prawnych, począwszy od jednorazowej obsługi doraźnej, a skończywszy na stałej obsłudze. Nasze usługi obejmują sporządzanie i opiniowanie dokumentów prawnych, udzielanie porad, udział w negocjacjach oraz reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych. Obsługujemy klientów indywidualnych i korporacyjnych, zarówno małych jak i dużych, a także klientów zagranicznych. Zobowiązujemy się do zapewnienia naszym klientom indywidualnego podejścia i pełnej poufności w trakcie współpracy. Ponadto przestrzegamy zasad etyki zawodowej i staramy się budować silne relacje z naszymi klientami oparte na zaufaniu, przejrzystości i zrozumiałej komunikacji. Te działania zapewniają sukces naszych usług.

Często odwiedzamy gminę Nowy Dwór Gdański, bo jest niedaleko od naszej firmy!

W gminie Nowy Dwór Gdański obsługujemy: Nowy Dwór Gdański, Kępiny Małe, Rychnowo Żuławskie, Powalina, Solnica, Orliniec, Myszewko, Marzęcino, Osłonka, Stobna, Marynowy, Żelichowo, Rakowiska, Kmiecin, Jazowa, Starocin, Kępki, Orłowo, Wierciny, Gozdawa, Lubieszewo, Tuja

Dalsze okolice: Lipnica, Stary Dzierzgoń

Zakres
obsługi prawnej

Res Cogitans to skuteczny zespół składający się z prawników, adwokatów i ekonomistów. Nasze doświadczenie jest dodatkowo poszerzone o pomoc notariuszy, rzeczoznawców, agentów nieruchomości i doradców podatkowych. Współpracujemy również z komornikami sądowymi w celu prowadzenia windykacji w imieniu klientów. Dodatkowo do poszczególnych spraw możemy skorzystać z usług lekarzy, psychologów i rzeczoznawców majątkowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami i nawiązania współpracy.

Profesjonalizm

Nasz zespół prawny ma głębokie zrozumienie potrzeby klientów, aby być zadowolonym i dla ich spraw, aby być rozwiązanym z najmniejszą ilością negatywnych wyników. Cenimy nasze relacje z klientami, a indywidualne podejście jest zawsze podjęte. Nasi adwokaci i radcy prawni specjalizują się w różnych dziedzinach prawa i są w stanie znaleźć najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla ich spraw. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu sporów sądowych, jesteśmy dobrze przygotowani do opracowania strategii i dostosowania się do niej w celu osiągnięcia pożądanego rezultatu.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Potrzebujesz porady prawnej? Możemy pomóc! Nasz zespół profesjonalistów może udzielić porady prawnej zarówno online, jak i przez telefon. Ponadto, jeśli chciałbyś spotkać się z nami osobiście – mamy biuro. Nasza kancelaria posiada członków specjalizujących się w różnych dziedzinach, więc możesz mieć pewność, że każda osoba z naszego zespołu jest specjalistą w swoim temacie. Dzięki temu jesteśmy w stanie pomóc Ci we wszystkim, czego potrzebujesz.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli szukasz skutecznego adwokata obsługującego interesantów jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Nowy Dwór Gdański, Kmiecin, Kępki, Starocin, Orliniec, Gozdawa, Rychnowo Żuławskie, Jazowa, Myszewko, Tuja, Stobna, Orłowo, Marzęcino, Wierciny, Solnica, Lubieszewo, Kępiny Małe, Marynowy, Żelichowo, Osłonka, Rakowiska, Powalina

Działamy także na terenie: Wejherowo, Nowy Staw, Krokowa, Stary Dzierzgoń, Jastarnia

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane