Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Kępice: Adwokat – Radca Prawny – Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Kępice

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

Nasza kancelaria oferuje szereg usług dla klientów indywidualnych i firm. Posiadamy zespół kilkunastu specjalistów, w skład którego wchodzą prawnicy, konsultanci prawni, adwokaci i ekonomiści. Rozumiemy, że w pobliżu znajdują się inne kancelarie, jednak chcemy wyjaśnić, dlaczego korzystnie jest wybrać nas, gdyż wiele można obecnie załatwić przez telefon lub e-mail. Szczycimy się sprawną i profesjonalną pomocą prawną dzięki doświadczeniu w różnych dziedzinach. Zapewniamy kompleksowe działania, takie jak przygotowywanie dokumentów, umów i pism procesowych, wydawanie opinii prawnych, reprezentowanie klientów w sądzie oraz pomoc w dochodzeniu roszczeń. Działamy w wielu dziedzinach prawa, zajmujemy się windykacją należności oraz dochodzeniem odszkodowań.

W Kępice bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę klientów!

W gminie Kępice obsługujemy: Kępice, Podgóry, Osowo, Warcino, Przytocko, Bronowo, Biesowice, Mzdowo, Obłęże, Pustowo, Barwino, Barcino, Korzybie, Ciecholub, Żelice, Darnowo, Płocko

Dalsze okolice: Hel, Przywidz

Zakres
obsługi prawnej

Kancelaria Res Cogitans skupia zespół zaangażowanych i doświadczonych specjalistów z dziedziny prawa, ekonomistów i prawników. Naszą wiedzę pogłębiamy poprzez współpracę z różnymi ekspertami w danej dziedzinie, takimi jak notariusze, rzeczoznawcy i doradcy podatkowi. Skupiamy się na tym, aby nasi klienci byli dobrze reprezentowani w postępowaniach cywilnych, karnych, gospodarczych i administracyjnych. Kancelaria posiada również silne powiązania z Komornikami Sądowymi, którzy z powodzeniem realizują czynności egzekucyjne w imieniu naszych klientów. W razie potrzeby możemy również konsultować się z profesjonalistami, takimi jak lekarze, psychologowie czy rzeczoznawcy majątkowi, aby pomóc w wycenie nieruchomości. Dowiedz się więcej o naszych usługach i rozważ współpracę z nami już dziś.

Profesjonalizm

Celem naszej Kancelarii jest zapewnienie najlepszych wyników dla naszych klientów w regionie pomorskim, jak również w całej Polsce. Jesteśmy dumni z rozległej wiedzy procesowej, którą zdobywaliśmy przez lata, a którą wykorzystujemy w opracowywaniu skutecznych strategii i taktyk zapewniających ochronę praw naszych klientów. Zobowiązujemy się do prowadzenia każdej sprawy z niesłabnącą starannością, dyskrecją i zachowaniem prywatności. Świadczymy również usługi prawne dla osób mieszkających za granicą, które potrzebują profesjonalnej pomocy w kontaktach z polskimi sądami i organami regulacyjnymi.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Potrzebujesz pomocy prawnej? Nasz zespół ekspertów może udzielić Ci rzetelnej i szybkiej porady przez telefon lub online, a nawet umówić się na spotkanie z jednym z naszych specjalistów w naszym biurze. Jesteśmy doświadczoną kancelarią prawną, zatrudniającą adwokatów i radców prawnych, którzy są specjalistami w swoich dziedzinach. Nasze zaangażowanie w indywidualne podejście pozwala nam na zapewnienie najlepszej obsługi dla naszych klientów.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli szukasz skutecznego adwokata obsługującego interesantów jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Kępice, Barwino, Korzybie, Warcino, Ciecholub, Podgóry, Przytocko, Osowo, Barcino, Żelice, Bronowo, Obłęże, Płocko, Pustowo, Mzdowo, Darnowo, Biesowice

Działamy także na terenie: Gniewino, Rzeczenica, Tczew, Brusy, Lichnowy

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane