Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Ostaszewo: Radca prawny – Adwokat – Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Ostaszewo

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

Nasza kancelaria świadczy usługi "szyte na miarę" i długofalową pomoc w sprawach prawnych, w tym doradztwo prawne, sporządzanie i opiniowanie dokumentów, udział w negocjacjach, reprezentację w różnych postępowaniach sądowych i administracyjnych. Świadczymy pomoc osobom fizycznym, małym i średnim przedsiębiorstwom, a także dużym korporacjom, zarówno krajowym, jak i zagranicznym. Zdajemy sobie sprawę z wagi każdego klienta i zapewniamy indywidualne podejście oraz pełną poufność przez cały okres trwania naszej współpracy. Przywiązanie do etyki zawodowej, zaufanie, jasna komunikacja i prosty język pozwalają nam zagwarantować sprawną obsługę.

W Ostaszewo bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

W gminie Ostaszewo prowadzimy liczne sprawy na terenie miejscowości Ostaszewo, Jeziernik, Nowa Kościelnica, Nowa Cerkiew, Palczewo, Piaskowiec, Gniazdowo

Dalsze okolice: Dziemiany, Rzeczenica

Zakres
obsługi prawnej

Res Cogitans to renomowana kancelaria prawna, w skład której wchodzą doświadczeni adwokaci, eksperci prawni i ekonomiści. Nasz zespół jest dobrze poinformowany dzięki współpracy z notariuszami, rzeczoznawcami, pośrednikami w obrocie nieruchomościami i doradcami podatkowymi. Odnosimy sukcesy w sprawach windykacyjnych, współpracując ze zdolnymi komornikami sądowymi, którzy prowadzą egzekucję dla naszych klientów. Jesteśmy otwarci na współpracę z każdym specjalistą, jak lekarze, psycholodzy czy rzeczoznawcy majątkowi, gdy tylko zajdzie taka potrzeba. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Profesjonalizm

Nasza kancelaria jest zaangażowana w dostarczanie najlepszych usług i rozwiązań prawnych dla naszych klientów. Rozumiemy znaczenie budowania zaufania i oferowania spersonalizowanej opieki, więc zawsze upewniamy się, że priorytetem są nasze relacje z tymi, którym służymy. Nasz zespół adwokatów i radców prawnych specjalizuje się w różnych dziedzinach, aby zapewnić, że wyniki ich pracy są zadowalające. Dodatkowo, nasi doświadczeni adwokaci w dziedzinie sporów sądowych są w stanie dostosować strategie, aby jak najlepiej dopasować się do sprawy. Naszym celem jest pomoc naszym klientom w pokonaniu wszelkich trudności prawnych i zminimalizowanie wszelkich negatywnych konsekwencji, które mogą się pojawić.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Nasi adwokaci są biegli w praktyce prawa, a nie tylko w teorii, co pozwala nam skutecznie rozwiązywać różnorodne problemy prawne. Współpracujemy z rzetelnymi specjalistami od podatków, notariuszami, biegłymi rewidentami, komornikami, pośrednikami w obrocie nieruchomościami, rzecznikami patentowymi oraz tłumaczami przysięgłymi, aby zapewnić kompleksowy zakres usług dla naszych klientów korporacyjnych i indywidualnych. Nasi prawnicy specjalizują się w prawie cywilnym, prawie gospodarczym i handlowym, prawie karnym, prawie rodzinnym, prawie pracy i ubezpieczeń, prawie bankowym oraz prawie budowlanym. Staramy się być na bieżąco z obowiązującymi przepisami, aby móc reprezentować Państwa interesy.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Interesuje Cię skuteczne prowadzenie sprawy lub fachowa porada prawna? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Ostaszewo, Gniazdowo, Nowa Kościelnica, Jeziernik, Palczewo, Piaskowiec, Nowa Cerkiew

Działamy także na terenie: Władysławowo, Debrzno, Stare Pole, Bobowo, Dziemiany

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane