Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Władysławowo: Radca Prawny, Adwokat, Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Władysławowo

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

Nasza kancelaria posiada wiedzę pozwalającą na kompleksową obsługę zarówno osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych specjalistów, w tym adwokatów, radców prawnych, ekonomistów i prawników. Mimo, że nasza kancelaria znajduje się daleko od Władysławowo, jesteśmy w stanie zaoferować skuteczną pomoc prawną zdalnie. Jesteśmy w stanie zrealizować zadania online, a w razie potrzeby możemy spotkać się z klientami osobiście. Nasze usługi obejmują przygotowywanie dokumentów, reprezentację sądową, windykację, składanie pozwów i wiele innych, w oparciu o nasze bogate doświadczenie w wielu dziedzinach prawa.

W Władysławowo bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę klientów!

Obsługujemy: Władysławowo, Rozewie, Chłapowo, Ostrowo, Tupadły, Jastrzębia Góra, Chałupy, Karwia

Dalsze okolice: Reda, Czarne

Zakres
obsługi prawnej

Prawnicy i ekonomiści w Kancelarii "Res Cogitans" posiadają duże doświadczenie i są oddani swojej pracy. Zaletą naszego zespołu jest praca u boku innych profesjonalistów, w tym notariuszy, pośredników w obrocie nieruchomościami, doradców podatkowych i komorników sądowych. Współpracujemy również z lekarzami i psychologami oraz rzeczoznawcami majątkowymi, gdy wymaga tego sytuacja. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami.

Profesjonalizm

Nasza kancelaria ma długą historię świadczenia rzetelnej pomocy prawnej, a priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych klientów. Rozumiemy znaczenie budowania zaufania i tworzenia osobistych relacji w celu zapewnienia najlepszego wyniku dla każdej sprawy. Od doświadczonych prawników do kompetentnych radców prawnych, nasz zespół profesjonalistów ma wiedzę, aby zapewnić udane wyniki. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu sporów sądowych, jesteśmy wyposażeni w sprzęt umożliwiający opracowanie najlepszych możliwych strategii dla każdego sporu.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

W naszej kancelarii nasi adwokaci posiadają dużą wiedzę, jeśli chodzi o faktyczną praktykę prawa, a nie tylko jego teorię. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić rozwiązanie różnego rodzaju problemów. Dodatkowo współpracujemy ze sprawdzonymi doradcami podatkowymi, biegłymi rewidentami, komornikami, rzecznikami patentowymi i tłumaczami, co pozwala nam świadczyć szeroki zakres usług zarówno dla firm, jak i osób prywatnych, nawet w skomplikowanych sytuacjach.

Nasi prawnicy specjalizują się w wielu dziedzinach, w tym w prawie cywilnym, gospodarczym i handlowym, karnym, rodzinnym, pracy i ubezpieczeń, bankowym oraz budowlanym. Jesteśmy również zobowiązani do bycia na bieżąco ze wszystkimi aktualnymi zmianami prawnymi, dzięki czemu możemy reprezentować naszych klientów w sposób profesjonalny.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli poszukujesz cenionego radcy prawnego prowadzącego sprawy dla klientów z jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Władysławowo, Karwia, Chłapowo, Ostrowo, Chałupy, Rozewie, Jastrzębia Góra, Tupadły

Działamy także na terenie: Kolbudy, Kwidzyn, Jastarnia, Bobowo, Choczewo

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane