Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Potęgowo: Radca prawny – Adwokat – Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Potęgowo

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

Świadczymy zarówno doraźne, jak i długofalowe usługi prawne, obejmujące doradztwo, opiniowanie i sporządzanie dokumentów, negocjacje oraz reprezentację w postępowaniach sądowych lub administracyjnych. Nasze usługi oferujemy zarówno osobom fizycznym, jak i małym, średnim oraz dużym przedsiębiorcom. Jesteśmy otwarci również na klientów zagranicznych. Cenimy potrzeby każdego klienta, gwarantujemy poufność i indywidualne podejście. Skupiamy się na budowaniu zaufania z naszymi klientami poprzez etyczne praktyki i jasną komunikację dla osiągnięcia najlepszych rezultatów.

W Potęgowo bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę klientów!

W gminie Potęgowo obsługujemy: Potęgowo, Dąbrówno, Żychlin, Runowo, Głuszynko, Nowa Dąbrowa, Nowe Skórowo, Żochowo, Darżynko, Łupawa, Wieliszewo, Warcimino, Głuszyno, Rzechcino, Malczkówko, Darżyno, Skórowo, Chlewnica, Czerwieniec, Grąbkowo, Radosław, Nieckowo

Dalsze okolice: Gniew, Lichnowy

Zakres
obsługi prawnej

Naszym priorytetem jest zapewnienie najwyższej jakości naszych usług, przy jednoczesnej szybkiej reakcji. Cenimy sobie komunikację z klientami i dbamy o to, aby odpowiadać w ciągu 24 godzin. Nasi specjaliści z dziedziny prawa wskażą, jakie działania należy podjąć, aby rozwiązać problem w odpowiednim czasie. Jak mogą zaświadczyć nasi klienci, stale staramy się świadczyć jak najlepsze usługi, jednocześnie doskonaląc własne praktyki.

Profesjonalizm

Kancelaria zapewnia profesjonalną pomoc osobom przebywającym poza granicami Polski i podejmującym sprawy w krajowych systemach sądowniczych i administracyjnych. Dzięki wieloletniej praktyce na wielu salach sądowych, nie tylko w województwie pomorskim, dążymy do sukcesu w sprawach naszych klientów i ochrony ich praw. Nasza rozległa wiedza na temat sporów sądowych oraz gotowość do bezwstydnego i strategicznego stosowania skutecznych taktyk i metod, dają naszym klientom prywatność i pewność, że ich sytuacja będzie prowadzona z oddaniem, rozwagą i dyskrecją.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Nasi prawnicy posiadają praktyczną, a nie tylko teoretyczną znajomość prawa, co pozwala nam rozwiązywać różne problemy. Współpracujemy z rzetelnymi doradcami podatkowymi, notariuszami, wiarygodnymi biegłymi rewidentami, komornikami, doradcami podatkowymi, pośrednikami w obrocie nieruchomościami, rzecznikami patentowymi oraz tłumaczami przysięgłymi, aby zapewnić kompleksową obsługę w szerokim zakresie. Nasi adwokaci są dobrze zorientowani w prawie cywilnym, gospodarczym i handlowym, karnym, rodzinnym, pracy i ubezpieczeń, bankowym, budowlanym i innych. W celu zapewnienia skutecznej pomocy prawnej, nasi prawnicy stale monitorują wszelkie zmiany w prawie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zabezpieczyć interesy naszych klientów.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli poszukujesz cenionego radcy prawnego prowadzącego sprawy dla klientów z jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Potęgowo, Czerwieniec, Malczkówko, Głuszynko, Wieliszewo, Chlewnica, Nowa Dąbrowa, Dąbrówno, Łupawa, Darżyno, Radosław, Runowo, Nowe Skórowo, Grąbkowo, Nieckowo, Głuszyno, Żochowo, Żychlin, Darżynko, Skórowo, Warcimino, Rzechcino

Działamy także na terenie: Przechlewo, Pszczółki, Przodkowo, Hel, Kępice

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane