Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Łęczyce: Radca prawny – Adwokat – Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Łęczyce

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

W naszej kancelarii pracuje kilkunastu specjalistów, w tym prawników, konsultantów prawnych, adwokatów i ekonomistów, którzy są w stanie prowadzić sprawy zarówno dla osób fizycznych, jak i dla firm. Choć w pobliżu Łęczyce znajdują się inne kancelarie prawne, chcielibyśmy wskazać, dlaczego korzystna jest współpraca z nami. Nasze usługi w większości przypadków można załatwić przez telefon lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, więc fizyczne spotkania nie zawsze są konieczne. Świadczymy szeroki zakres usług prawnych, takich jak przygotowywanie dokumentów, składanie pism procesowych, reprezentowanie klientów w sądzie oraz dochodzenie odszkodowań. Posiadamy duże doświadczenie w różnych dziedzinach prawa i jesteśmy biegli w windykacji należności.

W Łęczyce bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

Obsługujemy: Łęczyce, Dzięcielec, Kisewo, Wysokie, Łęczyn, Strzelęcino, Rozłazino, Bożepole Wielkie, Dąbrowa Brzezieńska, Dąbrówka Wielka, Chmieleniec, Pużyce, Strzebielino, Chrzanowo, Brzeźno Lęborskie, Kaczkowo, Nawcz, Paraszyno, Łówcz Górny, Świetlino

Dalsze okolice: Bytów, Słupsk

Zakres
obsługi prawnej

Kancelaria "Res Cogitans" to utalentowany zespół specjalistów z dziedziny prawa i ekonomii, którzy starają się być na bieżąco z najnowszymi trendami. W tym celu współpracujemy z wieloma ekspertami, w tym notariuszami, rzeczoznawcami, doradcami podatkowymi i agentami nieruchomości. Mamy duże sukcesy w windykacji dzięki naszym biegłym komornikom sądowym, a także możemy skorzystać z pomocy wielu specjalistów, takich jak lekarze, psychologowie i rzeczoznawcy majątkowi. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o usługach, które oferujemy i jak możemy współpracować!

Profesjonalizm

Celem naszej Kancelarii jest osiągnięcie sukcesu dla naszych klientów i obrona ich praw z najwyższą starannością, profesjonalizmem i poufnością. Nasze doświadczenie, zdobyte w trakcie licznych spraw, pozwala nam na podejmowanie świadomych decyzji w sądzie, a także na przyjęcie odważnej i skutecznej taktyki w razie potrzeby. Jesteśmy dostępni w celu świadczenia usług prawnych dla osób mieszkających za granicą i jesteśmy w stanie podjąć się spraw w każdym sądzie w Polsce. Naszym zobowiązaniem jest Państwa satysfakcja.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Poszukujesz porady prawnej? Jeśli tak, to możesz ją szybko uzyskać przez telefon lub online. Oferujemy również tradycyjne spotkania w naszej Kancelarii. W naszej kancelarii pracują pasjonaci o określonych specjalizacjach, którzy są gotowi reprezentować i doradzać Państwu w różnych sprawach prawnych. Staramy się jak najlepiej obsługiwać naszych klientów i dbać o to, by w odpowiednim czasie otrzymali potrzebną im pomoc.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli poszukujesz cenionego radcy prawnego prowadzącego sprawy dla klientów z jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Łęczyce, Rozłazino, Brzeźno Lęborskie, Kisewo, Dzięcielec, Strzelęcino, Wysokie, Pużyce, Łęczyn, Paraszyno, Nawcz, Dąbrowa Brzezieńska, Łówcz Górny, Chmieleniec, Kaczkowo, Świetlino, Bożepole Wielkie, Chrzanowo, Dąbrówka Wielka, Strzebielino

Działamy także na terenie: Skórcz, Wejherowo, Smołdzino, Liniewo, Parchowo

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane