Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Sadlinki: Adwokat – Radca Prawny – Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Sadlinki

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

W naszej kancelarii posiadamy zespół kilkunastu specjalistów, takich jak prawnicy, radcy prawni, adwokaci i ekonomiści. Pomimo oddalenia od Sadlinki, powinieneś rozważyć współpracę z nami ze względu na nowoczesną możliwość załatwiania takich spraw jak rozmowy telefoniczne czy maile. Nie mówiąc już o tym, że w razie potrzeby możemy przyjechać do Ciebie! Nasza wiedza i doświadczenie w różnych dziedzinach prawa pozwala nam skutecznie świadczyć profesjonalną pomoc prawną. Polega ona na przygotowywaniu dokumentów, sporządzaniu umów, opinii prawnych, reprezentacji przed sądami/urzędami, windykacji należności oraz dochodzeniu odszkodowań.

W Sadlinki bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zapytań!

W gminie Sadlinki prowadzimy liczne sprawy na terenie miejscowości Sadlinki, Nebrowo Małe, Białki, Okrągła Łąka, Nebrowo Wielkie, Olszanica, Karpiny, Wiśliny, Kaniczki, Rusinowo, Grabowo, Bronisławowo, Glina

Dalsze okolice: Gniewino, Konarzyny

Zakres
obsługi prawnej

W Res Cogitans, prężnie działającej kancelarii doświadczonych specjalistów, w tym radców prawnych, adwokatów i ekonomistów, staramy się pogłębiać naszą wiedzę i kompetencje poprzez współpracę ze specjalistami takimi jak notariusze, biegli rzeczoznawcy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, doradcy podatkowi. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie reprezentować naszych klientów w każdym rodzaju postępowania cywilnego, karnego, gospodarczego czy administracyjnego. Ponadto nawiązaliśmy współpracę z Komornikami Sądowymi, którzy w imieniu naszych klientów prowadzą sprawy windykacyjne. Dodatkowo, w razie potrzeby, możemy konsultować i współpracować ze specjalistami, takimi jak lekarze, psychologowie, rzeczoznawcy majątkowi, w tym specjalizujący się w wycenie nieruchomości. Zapraszamy do współpracy i poznania pełnego zakresu usług, jakie oferuje Res Cogitans.

Profesjonalizm

Gdy sprawy tego wymagają, nasza kancelaria podejmuje śmiałe i skuteczne działania w celu zapewnienia sukcesu naszym klientom i obrony ich praw. Korzystając z bogatego doświadczenia procesowego i merytorycznego przygotowania, które zdobyliśmy przez lata, jesteśmy pewni, że każda sprawa podjęta przez naszą kancelarię spotka się z naszym pełnym zaangażowaniem, poufnością i dyskrecją. Świadczymy pomoc prawną nie tylko osobom na stałe mieszkającym za granicą, ale prowadzimy również skomplikowane sprawy na terenie całej Polski.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Jeśli potrzebujesz porady prawnej, możesz przyjść do nas. Oferujemy zarówno konsultacje online i telefoniczne, jak i tradycyjne spotkania w naszym biurze. Nasz zespół składa się ze specjalistów z różnych dziedzin prawa, których celem jest jak najlepsza obsługa naszych klientów. Poszczególnych specjalistów przydzielamy do konkretnych tematów, dzięki czemu każda osoba w naszej kancelarii jest ekspertem w danej dziedzinie. Prawnik i radca prawny to podobne zawody, ale mają pewne różnice. Oba mogą reprezentować klientów w sprawach sądowych, pisać dokumenty prawne i udzielać porad.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Interesuje Cię skuteczne prowadzenie sprawy lub fachowa porada prawna? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Sadlinki, Glina, Okrągła Łąka, Białki, Wiśliny, Grabowo, Bronisławowo, Nebrowo Małe, Nebrowo Wielkie, Rusinowo, Kaniczki, Olszanica, Karpiny

Działamy także na terenie: Dziemiany, Krokowa, Ryjewo, Bytów, Jastarnia

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane