Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Suchy Dąb: Radca prawny – Adwokat – Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Suchy Dąb

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

Nasze usługi obejmują zarówno okazjonalne wsparcie, jak i stałą pomoc w zakresie prawa. Obejmuje to udzielanie porad prawnych, sporządzanie i opiniowanie dokumentów, reprezentowanie klientów w postępowaniu sądowym i innych postępowaniach administracyjnych i inne. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i korporacyjnymi, w tym małymi i średnimi firmami, a także dużymi przedsiębiorstwami. Przyjmujemy również klientów międzynarodowych. Nasz zespół podchodzi do każdej sprawy indywidualnie, stawiając na pełną poufność i etykę zawodową. Priorytetem jest dla nas zaufanie i bezpośrednia komunikacja podczas pracy z klientami, co pozwala nam świadczyć skuteczne usługi.

W Suchy Dąb bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

Obsługujemy: Suchy Dąb, Steblewo, Osice, Krzywe Koło, Koźliny, Grabiny-Zameczek, Wróblewo, Ostrowite

Dalsze okolice: Prabuty, Czarna Dąbrówka

Zakres
obsługi prawnej

Zespół Kancelarii "Res Cogitans" tworzą eksperci prawni, adwokaci i ekonomiści, których celem jest zapewnienie swoim klientom najwyższej jakości reprezentacji we wszelkich postępowaniach cywilnych, karnych, gospodarczych i administracyjnych. Kancelaria posiada sieć komorników sądowych, którzy są ekspertami w zakresie windykacji należności, a ponadto może zapewnić konsultacje i współpracę ze specjalistami, takimi jak lekarze, psychologowie, czy rzeczoznawcy. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z Kancelarią, zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi usługami.

Profesjonalizm

W naszej kancelarii rozumiemy, że zaufanie i indywidualne traktowanie są niezbędne dla udanej relacji z naszymi klientami. Dlatego staramy się zapewnić najlepsze rozwiązania prawne i zminimalizować wszelkie negatywne skutki. Nasi adwokaci i radcowie prawni wybrali specjalności prawa, w których są dobrze zorientowani, dzięki czemu mogą być Państwo pewni wyników. W przypadku pojawienia się sporu, nasi doświadczeni adwokaci procesowi mają duże doświadczenie w znajdowaniu optymalnej strategii dla danej sytuacji. Jesteśmy przekonani o naszej zdolności do dostarczania rozwiązań, których potrzebujesz.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Nasi adwokaci posiadają głębokie zrozumienie prawa w praktyce, a nie tylko w teorii, i mogą zapewnić kompleksowe rozwiązania dla szerokiego zakresu problemów. Współpracujemy z zaufanymi doradcami, takimi jak notariusze, biegli rewidenci, doradcy podatkowi, komornicy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, rzecznicy patentowi, tłumacze przysięgli, aby zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę. Nasi prawnicy specjalizują się w prawie cywilnym, prawie gospodarczym i handlowym, prawie karnym, prawie rodzinnym, prawie pracy i ubezpieczeń, prawie bankowym, prawie budowlanym i innych. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi zmianami w prawie, aby zapewnić, że możemy reprezentować interesy naszych klientów w pełni.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli poszukujesz cenionego radcy prawnego prowadzącego sprawy dla klientów z jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Suchy Dąb, Ostrowite, Wróblewo, Koźliny, Osice, Steblewo, Krzywe Koło, Grabiny-Zameczek

Działamy także na terenie: Pruszcz Gdański, Linia, Gniewino, Karsin, Skarszewy

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane