Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Stary Targ: Radca Prawny, Adwokat, Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Stary Targ

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

W naszej kancelarii prawnej oferujemy doskonałą obsługę prawną zarówno osób fizycznych, jak i firm. Nasz zespół składa się z kilkunastu specjalistów, w tym prawników, radców prawnych, adwokatów, ekonomistów. Mimo że znajdujemy się nieco dalej od Stary Targ, jesteśmy przekonani, że warto rozważyć nasze usługi – a przy dzisiejszej technologii spotkania osobiste rzadko są konieczne. Mamy na swoim koncie skuteczną, profesjonalną pomoc w wielu dziedzinach, takich jak przygotowywanie dokumentów, umów, pism procesowych, udzielanie porad prawnych, a także reprezentowanie klientów przed sądami i innymi organami. W Państwa imieniu możemy nawet dochodzić należności i odszkodowań.

W Stary Targ bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

W gminie Stary Targ prowadzimy liczne sprawy na terenie miejscowości Stary Targ, Ramoty, Kalwa, Kątki, Dąbrówka Malborska, Bukowo, Łoza, Jordanki, Nowy Targ, Szropy, Tropy Sztumskie, Szropy-Niziny, Tulice, Jurkowice

Dalsze okolice: Hel, Ustka

Zakres
obsługi prawnej

Doświadczony, zaangażowany zespół Kancelarii Res Cogitans zdobył renomę w zakresie kompleksowej reprezentacji prawnej klientów w różnorodnych postępowaniach cywilnych, karnych, gospodarczych i administracyjnych. Kancelaria nawiązała również współpracę z Komornikami Sądowymi w zakresie windykacji należności, a także z ekspertami z wielu innych dziedzin, takich jak medycyna czy rzeczoznawstwo majątkowe, w sprawach wymagających specjalistycznej wiedzy. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach.

Profesjonalizm

Celem naszej Kancelarii jest osiągnięcie pomyślnych rezultatów dla naszych klientów, a nasze bogate doświadczenie procesowe i staranne przygotowanie zapewniają osiągnięcie najlepszych wyników. Bez względu na stopień skomplikowania sprawy, jesteśmy przygotowani do jej prowadzenia, nawet jeśli obejmuje ona spory przed sądami i organami administracji w całej Polsce. Nasze zaangażowanie w sprawy naszych klientów jest absolutne i gwarantujemy pełną dyskrecję i poufność we wszystkich kwestiach.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Szukasz wskazówek prawnych? Jeśli tak, to oferujemy szybkie porady przez telefon lub online. Posiadamy również fizyczne biuro, jeśli wolisz bardziej tradycyjne podejście. Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy posiadają wiedzę z różnych dziedzin prawa. Jesteśmy dumni z zapewnienia naszym klientom najlepszej obsługi i upewniamy się, że każdy z członków naszego zespołu jest specjalistą w swojej dziedzinie. Dzięki naszej wiedzy i zaangażowaniu możesz liczyć na to, że pomożemy Ci w Twoich potrzebach prawnych.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli poszukujesz cenionego radcy prawnego prowadzącego sprawy dla klientów z jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Stary Targ, Ramoty, Tulice, Dąbrówka Malborska, Bukowo, Łoza, Szropy, Kątki, Szropy-Niziny, Nowy Targ, Jordanki, Jurkowice, Kalwa, Tropy Sztumskie

Działamy także na terenie: Żukowo, Tczew, Koczała, Główczyce, Słupsk

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane