Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Wicko: Radca prawny – Adwokat – Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Wicko

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

W Wicko oferujemy wysokiej jakości i profesjonalną obsługę prawną zarówno dla osób fizycznych jak i podmiotów gospodarczych. Nasz kilkunastoosobowy zespół ekspertów, w tym prawników, radców, adwokatów i ekonomistów, może zapewnić kompleksowy zakres usług obejmujący przygotowywanie dokumentów, umów, pism procesowych oraz reprezentowanie klientów przed sądami i urzędami. Mimo że nasza kancelaria znajduje się daleko, wiele czynności można obecnie przeprowadzić za pośrednictwem telefonu lub poczty elektronicznej, a w razie potrzeby możemy przyjechać do Państwa. Mamy doświadczenie w niezliczonej ilości dziedzin prawa i możemy pomóc w odzyskaniu należności, dochodzeniu odszkodowań i nie tylko.

W Wicko bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę interesantów!

Obsługujemy: Wicko, Sarbsk, Charbrowo, Szczenurze, Gęś, Wrzeście, Białogarda, Żarnowska, Wojciechowo, Nowęcin, Maszewko, Łebieniec

Dalsze okolice: Prabuty, Luzino

Zakres
obsługi prawnej

Zespół kancelarii "Res Cogitans" składa się z wykwalifikowanych i zdeterminowanych radców prawnych, adwokatów i ekonomistów. Nasze zrozumienie prawa przenosimy na wyższy poziom, współpracując z notariuszami, rzeczoznawcami, doradcami podatkowymi i pośrednikami w obrocie nieruchomościami. Współpracujemy również z Komornikami Sądowymi przy prowadzeniu różnorodnych spraw windykacyjnych. Ponadto możemy korzystać z wiedzy lekarzy, psychologów oraz specjalistów z zakresu wyceny nieruchomości, aby zapewnić naszym klientom kompleksową reprezentację w postępowaniach cywilnych, karnych, finansowych i administracyjnych. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc.

Profesjonalizm

Nasza Kancelaria oferuje usługi prawne dla osób mieszkających poza granicami Polski, które potrzebują profesjonalnej pomocy w kontaktach z polskimi sądami i organami administracyjnymi. Posiadamy bogate doświadczenie w prowadzeniu skomplikowanych spraw, zarówno na naszym lokalnym pomorskim terenie, jak i w całym kraju. Naszym głównym celem jest zapewnienie naszym klientom sukcesu i obrony ich praw. Posiadamy bogate doświadczenie zawodowe w różnych procesach sądowych, które kieruje naszymi decyzjami i pozwala nam na kreatywne podejście w razie potrzeby. Gwarantujemy całkowite oddanie, prywatność i poufność podczas zajmowania się Państwa sprawą.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Nasi prawnicy są dobrze zorientowani zarówno w teorii, jak i w praktyce, co pozwala im oferować rozwiązania dla wielu zagadnień. Współpracujemy z księgowymi, notariuszami, biegłymi rewidentami, komornikami, pośrednikami w obrocie nieruchomościami, rzecznikami patentowymi i tłumaczami, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksową obsługę zarówno klientom korporacyjnym, jak i indywidualnym. Nasi prawnicy specjalizują się w wielu dziedzinach, w tym w prawie cywilnym i handlowym, prawie karnym, prawie rodzinnym, prawie pracy i ubezpieczeń, prawie bankowym oraz prawie budowlanym i starają się na bieżąco śledzić zmiany legislacyjne, aby zapewnić jak najskuteczniejszą pomoc prawną.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli szukasz skutecznego adwokata obsługującego interesantów jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Wicko, Łebieniec, Charbrowo, Wrzeście, Sarbsk, Żarnowska, Białogarda, Gęś, Maszewko, Szczenurze, Nowęcin, Wojciechowo

Działamy także na terenie: Skarszewy, Debrzno, Damnica, Lichnowy, Czarna Woda

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane