Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Stężyca: Radca prawny – Adwokat – Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Stężyca

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

Oferujemy doraźne i bieżące usługi prawne, takie jak doradztwo, tworzenie i opiniowanie umów, wsparcie w negocjacjach, reprezentację w sądzie. Naszymi klientami są zarówno osoby prowadzące indywidualne sprawy, jak i małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, a także klienci zagraniczni. Stawiamy na indywidualne podejście i pełną poufność we wszystkich naszych sprawach oraz przestrzegamy zasad etyki zawodowej. Rozumiemy wartość relacji z klientami, dlatego stawiamy na zaufanie, przejrzystość i jasną komunikację, aby zapewnić skuteczność naszych usług.

W gminie Stężyca bywamy bardzo często – to teren naszego działania!

W gminie Stężyca obsługujemy: Stężyca, Łosienice, Krzeszna, Klukowa Huta, Stare Czaple, Żuromino, Pierszczewo, Smokowo, Szymbark, Niesiołowice, Łączyno, Przyrowie, Potuły, Dubowo, Zgorzałe, Sikorzyno, Gołubie, Nowe Czaple, Nowa Wieś, Kamienica Szlachecka, Gapowo, Pierszczewko, Stężycka Huta, Borucino

Dalsze okolice: Damnica, Borzytuchom

Zakres
obsługi prawnej

"Res Cogitans" to profesjonalna kancelaria prawna składająca się z radców prawnych, adwokatów i ekonomistów, którzy starają się zapewnić swoim klientom najwyższą jakość usług. Dzięki nawiązaniu współpracy z doświadczonymi notariuszami, doradcami podatkowymi oraz pośrednikami w obrocie nieruchomościami, nasz zespół jest w stanie pracować w ramach szeregu postępowań cywilnych, karnych, gospodarczych i administracyjnych. Ponadto, kancelaria nawiązała silną współpracę z komornikami sądowymi w celu pomocy w sprawach windykacyjnych. Dodatkowo kancelaria jest w stanie konsultować się z ekspertami różnych specjalności, w tym lekarzami, psychologami i rzeczoznawcami majątkowymi, aby zapewnić naszym klientom kompleksową obsługę. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszą ofertą.

Profesjonalizm

Celem naszej Kancelarii jest osiąganie sukcesów dla naszych klientów i skuteczna ochrona ich praw. Specjalizujemy się w sprawach prowadzonych przed polskimi sądami i organami administracji, a nasze doświadczenie w skomplikowanych procesach sądowych wykracza poza region pomorski i obejmuje także inne części kraju. Nasze zaangażowanie w każdą sprawę jest poparte bogatym doświadczeniem procesowym i wiedzą merytoryczną, którą gromadziliśmy przez lata. Zawsze jesteśmy też skłonni do podejmowania odważnych kroków strategicznych, gdy jest to korzystne dla naszych klientów. Gwarantujemy, że nasze usługi będą świadczone z zachowaniem najwyższej dyskrecji i poufności.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Nasi prawnicy posiadają dużą wiedzę z zakresu praktyki prawniczej, a nie tylko teorii, co pozwala nam skutecznie rozwiązywać szereg problemów. Współpracujemy ze sprawdzonymi doradcami podatkowymi, notariuszami, renomowanymi biegłymi rewidentami, komornikami, rzecznikami majątkowymi, rzecznikami patentowymi, tłumaczami przysięgłymi, dzięki czemu możemy zaoferować kompleksową obsługę w wielu dziedzinach, nawet w przypadku skomplikowanej sprawy. Nasi prawnicy specjalizują się w prawie cywilnym, karnym, gospodarczym i handlowym, rodzinnym, prawie pracy i ubezpieczeń, bankowym oraz budowlanym. Udzielając porad prawnych, jesteśmy na bieżąco z obowiązującymi przepisami, dzięki czemu możemy skutecznie chronić interesy naszych klientów.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Interesuje Cię skuteczne prowadzenie sprawy lub fachowa porada prawna? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Stężyca, Klukowa Huta, Żuromino, Krzeszna, Niesiołowice, Gapowo, Dubowo, Stężycka Huta, Smokowo, Przyrowie, Potuły, Łosienice, Pierszczewko, Kamienica Szlachecka, Borucino, Zgorzałe, Nowa Wieś, Stare Czaple, Pierszczewo, Łączyno, Gołubie, Sikorzyno, Nowe Czaple, Szymbark

Działamy także na terenie: Kosakowo, Gniewino, Zblewo, Przywidz, Krokowa

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane