Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Kartuzy: Adwokat, Radca Prawny, Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Kartuzy

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

Specjalizujemy się w oferowaniu usług prawnych, takich jak porady prawne, przeglądy umów, reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych lub administracyjnych, pomoc w negocjacjach. Usługi te świadczymy zarówno osobom fizycznym, jak i różnej wielkości firmom oraz klientom zagranicznym. Nasze zaangażowanie w obsługę tych klientów jest bezkonkurencyjne, gdyż staramy się budować silne relacje oparte na zaufaniu i jasnej komunikacji. Dodatkowo nasze usługi cechuje profesjonalizm, dyskrecja i poszanowanie etyki zawodowej – wszystko to składa się na sukces naszej pracy.

W gminie Kartuzy bywamy bardzo często – to niedaleko naszej siedziby!

W gminie Kartuzy prowadzimy liczne sprawy na terenie miejscowości Kartuzy, Strysza Buda, Nowa Huta, Brodnica Górna, Grzybno, Smętowo Chmieleńskie, Sianowska Huta, Mezowo, Brodnica Dolna, Stara Huta, Kolonia, Prokowo, Kiełpino, Bącz, Dzierżążno, Borowo, Pomieczyńska Huta, Staniszewo, Mirachowo, Łapalice, Sianowo, Sitno, Kosy, Ręboszewo, Głusino

Dalsze okolice: Stary Dzierzgoń, Przechlewo

Zakres
obsługi prawnej

Res Cogitans to znakomity zespół radców prawnych, adwokatów i ekonomistów. Współpracujemy z wieloma specjalistami, takimi jak notariusze, rzeczoznawcy i doradcy podatkowi, aby zapewnić naszym klientom pełen zakres usług cywilnych, karnych, finansowych i administracyjnych. Nasza firma wypracowała również silne relacje z odnoszącymi sukcesy komornikami sądowymi, którzy są w stanie przeprowadzić egzekucję dla naszych klientów. W razie potrzeby konsultujemy się i ściśle współpracujemy ze specjalistami z różnych dziedzin, takich jak medycyna, psychologia czy wycena nieruchomości. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z naszymi usługami.

Profesjonalizm

Nasza Kancelaria zajmuje się osiąganiem sukcesów dla naszych klientów i zabezpieczaniem ich praw. Posiadamy bogate doświadczenie w sprawach sądowych, zarówno na terenie województwa pomorskiego, jak i całej Polski. Wieloletnia praktyka pozwala nam na podejmowanie świadomych decyzji prawnych, a w razie potrzeby na wymyślanie śmiałych strategii zapewniających naszym klientom sukces. Gwarantujemy pełne zaangażowanie, dyskrecję i poufność podczas prowadzenia wszelkich spraw. Ponadto oferujemy nasze usługi również osobom mieszkającym za granicą, które potrzebują pomocy w postępowaniach przed polskimi sądami i organami administracji.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Nasi doświadczeni adwokaci posiadają wysoką wiedzę z zakresu praktyki prawniczej, a nie tylko teorii, co pomaga nam skutecznie rozwiązywać złożone problemy. Współpracujemy z certyfikowanymi specjalistami, takimi jak doradcy podatkowi, notariusze, biegli rewidenci, komornicy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, rzecznicy patentowi i tłumacze, aby zapewnić szeroki zakres usług dla naszych klientów korporacyjnych i indywidualnych. Nasze doradztwo prawne obejmuje różne dziedziny, takie jak prawo cywilne, prawo gospodarcze, prawo karne, prawo rodzinne, prawo pracy/ubezpieczeń, prawo bankowe i prawo budowlane. Staramy się być na bieżąco z wszelkimi zmianami w przepisach, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze doradztwo i reprezentację.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli poszukujesz cenionego radcy prawnego prowadzącego sprawy dla klientów z jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Kartuzy, Strysza Buda, Nowa Huta, Stara Huta, Ręboszewo, Sianowska Huta, Sitno, Staniszewo, Mezowo, Dzierżążno, Mirachowo, Sianowo, Prokowo, Borowo, Kosy, Brodnica Dolna, Głusino, Kolonia, Kiełpino, Pomieczyńska Huta, Łapalice, Grzybno, Brodnica Górna, Bącz, Smętowo Chmieleńskie

Działamy także na terenie: Przechlewo, Somonino, Damnica, Kaliska, Żukowo

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane