Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Ustka: Adwokat – Radca Prawny – Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Ustka

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

Nasza kancelaria wyróżnia się na tle innych kilkunastoma specjalistami, do których należą prawnicy, radcy prawni, adwokaci i ekonomiści. Bez względu na odległość, wiele spraw można załatwić przez telefon lub za pośrednictwem poczty elektronicznej, więc wizyty na miejscu nie zawsze są wymagane. Oferujemy najwyższej klasy pomoc prawną opartą na naszym doświadczeniu w różnych dziedzinach, od sporządzania umów i dokumentów po windykację i reprezentację w sądzie. Z nami Twoje potrzeby prawne zostaną załatwione w sposób sprawny i profesjonalny.

W Ustka bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę klientów!

W gminie Ustka prowadzimy liczne sprawy na terenie miejscowości Ustka, Duninowo, Niestkowo, Charnowo, Machowinko, Bałamątek, Machowino, Grabno, Starkowo, Gąbino, Zaleskie, Lędowo, Możdżanowo, Pęplino, Przewłoka, Osieki Słupskie, Modlinek, Rowy, Objazda, Dębina, Wytowno, Wodnica

Dalsze okolice: Liniewo, Sulęczyno

Zakres
obsługi prawnej

Kładziemy duży nacisk na świadczenie wysokiej jakości usług przy minimalnym zaangażowaniu czasowym. Zobowiązujemy się do szybkiego reagowania na zapytania klientów i terminowego świadczenia usług prawnych. Priorytetem jest dla nas zadowolenie klienta i konsekwentnie dążymy do poprawy jakości naszych usług, co znajduje odzwierciedlenie w pozytywnych opiniach, jakie otrzymujemy od naszych klientów.

Profesjonalizm

Nasza Kancelaria obiecuje pełne zaangażowanie, dyskrecję i poufność przy prowadzeniu spraw, zarówno na terenie województwa pomorskiego, jak i całej Polski. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe w prowadzeniu skomplikowanych spraw, a rzetelne przygotowanie i doświadczenie procesowe są fundamentami podejmowanych przez nas decyzji. Dążymy do osiągnięcia sukcesu naszych klientów i ochrony ich praw, a gdy zachodzi taka potrzeba, potrafimy podjąć odważne działania, aby zapewnić skuteczne rozstrzygnięcie sprawy.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Nasz zespół adwokatów posiada duże doświadczenie w praktyce prawniczej, co daje nam możliwość skutecznego zarządzania i rozwiązywania różnorodnych problemów prawnych. Współpracujemy z renomowanymi specjalistami w dziedzinie podatków, notariuszami, audytorami, komornikami, doradcami podatkowymi, agentami nieruchomości, rzecznikami patentowymi i tłumaczami przysięgłymi w celu zapewnienia kompleksowej obsługi naszym klientom korporacyjnym i indywidualnym. Nasi prawnicy specjalizują się w prawie cywilnym, gospodarczym, karnym, rodzinnym, pracy, ubezpieczeniowym, bankowym oraz budowlanym i są na bieżąco z ciągle zmieniającym się krajobrazem prawnym, aby zapewnić naszym klientom najlepszą reprezentację prawną.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli poszukujesz cenionego radcy prawnego prowadzącego sprawy dla klientów z jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Ustka, Pęplino, Grabno, Machowino, Wytowno, Charnowo, Wodnica, Bałamątek, Osieki Słupskie, Starkowo, Zaleskie, Modlinek, Lędowo, Machowinko, Przewłoka, Rowy, Gąbino, Objazda, Niestkowo, Dębina, Duninowo, Możdżanowo

Działamy także na terenie: Skórcz, Bobowo, Osieczna, Człuchów, Lichnowy

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane