Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Prabuty: Radca prawny – Adwokat – Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Prabuty

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

Oferujemy zarówno doraźną, jak i długoterminową pomoc i doradztwo prawne, takie jak sporządzanie i opiniowanie umów, a także reprezentację w postępowaniach sądowych lub administracyjnych. Obsługujemy klientów indywidualnych, biznesowych, a nawet zagranicznych. U nas możecie Państwo być pewni indywidualnej obsługi i pełnej poufności omawianych spraw. Ponadto przestrzegamy zasad etyki zawodowej i wierzymy w budowanie relacji z klientami w oparciu o zaufanie, przejrzystość i zrozumiałą komunikację, aby nasze usługi były jak najbardziej efektywne.

W Prabuty bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

W gminie Prabuty prowadzimy liczne sprawy na terenie miejscowości Prabuty, Gdakowo, Kowale, Gonty, Obrzynowo, Stańkowo, Julianowo, Górowychy, Rodowo, Raniewo, Kołodzieje, Sypanica, Szramowo, Trumiejki, Antonin, Pilichowo, Laskowice, Gilwa, Jakubowo

Dalsze okolice: Kościerzyna, Gniew

Zakres
obsługi prawnej

"Kancelaria "Res Cogitans" to oddany zespół doświadczonych radców prawnych, adwokatów i ekonomistów. Często współpracujemy z różnymi ekspertami, takimi jak notariusze, rzeczoznawcy majątkowi, doradcy podatkowi i pośrednicy w obrocie nieruchomościami, aby zapewnić naszym klientom kompleksową opiekę w sprawach cywilnych, karnych, gospodarczych i administracyjnych. Nasza kancelaria utrzymuje również silne więzi z Komornikami Sądowymi w celu prowadzenia spraw windykacyjnych. W sprawach wymagających dodatkowej wiedzy współpracujemy z lekarzami specjalistami, psychologami oraz rzeczoznawcami majątkowymi, w tym specjalizującymi się w wycenie nieruchomości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Profesjonalizm

Nasza Kancelaria dąży do osiągnięcia sukcesu dla naszych klientów oraz obrony ich praw i interesów. Nasz zespół posiada bogate doświadczenie procesowe i odpowiednią wiedzę, aby podejmować rozsądne decyzje w postępowaniach sądowych i administracyjnych. Podejmujemy również odważne działania i stosujemy skuteczną taktykę, gdy jest to konieczne. Możesz być pewien, że Twoja sprawa będzie prowadzona z najwyższym zaangażowaniem, poufnością i dyskrecją. Dodatkowo, jesteśmy w stanie zapewnić usługi prawne ekspatriantom, którzy potrzebują profesjonalnej pomocy w polskich sprawach sądowych i rządowych. Jesteśmy dumni z wielu złożonych spraw, w których braliśmy udział, nie tylko na Pomorzu, ale w całym kraju.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Szukasz porady prawnej online? Potrzebujesz natychmiastowej porady przez telefon? Nasz zespół składa się z doświadczonych specjalistów z wielu dziedzin prawa, którzy służą wsparciem. Rozumiemy, że niektóre sprawy prawne wymagają pilnej uwagi i oferujemy naszym klientom możliwość uzyskania szybkiej porady poprzez konsultację online lub telefoniczną. Alternatywnie, jeśli wolisz bardziej tradycyjne podejście, zapraszamy do odwiedzenia naszego biura.

Prawnicy i radcy prawni są podobni, ale mają swoje różnice. Obaj przyjmują klientów, tworzą pisma procesowe i opinie prawne oraz udzielają porad prawnych. W naszej kancelarii każdy jest specjalistą w danej dziedzinie i pasjonatem tego, co robi. Pomaga to usprawnić proces pracy i zapewnić wysoką jakość wyników.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Interesuje Cię skuteczne prowadzenie sprawy lub fachowa porada prawna? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Prabuty, Raniewo, Trumiejki, Julianowo, Pilichowo, Górowychy, Laskowice, Kołodzieje, Rodowo, Antonin, Stańkowo, Jakubowo, Sypanica, Gdakowo, Gonty, Szramowo, Gilwa, Kowale, Obrzynowo

Działamy także na terenie: Szemud, Nowy Staw, Stężyca, Dzierzgoń, Sierakowice

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane