Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Koczała: Adwokat – Radca Prawny – Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Koczała

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

Oferujemy pełen zakres wsparcia i usług prawnych, od jednorazowego wsparcia do stałej pomocy. Pracujemy z osobami fizycznymi, małymi i średnimi firmami oraz dużymi klientami korporacyjnymi, a także klientami międzynarodowymi. Priorytetem jest dla nas zaufanie i jasna komunikacja w celu zapewnienia wysokiego standardu obsługi klienta i profesjonalizmu. Nasze zobowiązanie do przestrzegania zasad etycznych zapewnia poufność wszystkich udostępnianych informacji.

W Koczała bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę klientów!

W gminie Koczała obsługujemy: Koczała, Pietrzykowo, Bielsko, Zapadłe, Starzno, Załęże, Łękinia, Trzyniec

Dalsze okolice: Damnica, Nowa Wieś Lęborska

Zakres
obsługi prawnej

"Res Cogitans" to skuteczny zespół zaangażowanych profesjonalistów, w tym prawników, adwokatów i ekonomistów. Współpracujemy z wieloma specjalistami, w tym notariuszami, rzeczoznawcami, doradcami podatkowymi, co pozwala nam na kompleksową obsługę w sprawach cywilnych, karnych, gospodarczych i administracyjnych. Współpracujemy również z Komornikami Sądowymi w zakresie prowadzenia spraw windykacyjnych. W razie potrzeby konsultujemy się również z innymi specjalistami, np. biegłymi z zakresu medycyny, psychologii, czy też zajmującymi się wyceną nieruchomości. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami.

Profesjonalizm

Nasza Kancelaria zajmuje się osiąganiem sukcesów dla naszych klientów, mając po swojej stronie wieloletnie doświadczenie prawnicze i zaangażowanie. Mamy doświadczenie w prowadzeniu spraw przed polskimi sądami i organami administracyjnymi oraz uczestniczeniu w skomplikowanych postępowaniach na terenie województwa pomorskiego, jak i całego kraju. Aby zapewnić najwyższy poziom obrony praw naszych klientów, stosujemy połączenie umiejętnych strategii procesowych i odważnych taktyk, gdy jest to konieczne. Naszym priorytetem jest również dbałość o poufność danych klienta.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Adwokaci w naszej kancelarii posiadają wiedzę zarówno praktyczną jak i teoretyczną, co pozwala nam sprostać każdemu wyzwaniu, jakie stawiają przed nami nasi klienci. Nasz zespół współpracuje z rzetelnymi profesjonalistami, takimi jak doradcy podatkowi, audytorzy i agenci nieruchomości, aby zapewnić kompleksową obsługę w wielu dziedzinach. Specjalizujemy się w prawie cywilnym, gospodarczym, karnym, rodzinnym, prawie pracy i ubezpieczeń, prawie bankowym oraz prawie budowlanym, dbając o to, by być na bieżąco ze zmianami prawnymi, by móc skutecznie Państwa reprezentować.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Interesuje Cię skuteczne prowadzenie sprawy lub fachowa porada prawna? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Koczała, Zapadłe, Trzyniec, Łękinia, Bielsko, Starzno, Pietrzykowo, Załęże

Działamy także na terenie: Studzienice, Pszczółki, Kościerzyna, Tuchomie, Kwidzyn

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane