Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Lębork: Radca prawny – Adwokat – Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Lębork

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

W naszej kancelarii oferujemy zarówno jednorazową, jak i stałą pomoc prawną, począwszy od udzielania porad i tworzenia/przeglądania dokumentów, aż po reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych lub administracyjnych. Obsługujemy osoby fizyczne, małe firmy, średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje, zarówno krajowe jak i zagraniczne. Każdy klient jest traktowany z najwyższą uwagą, a jego dane są poufne. Ponadto, naszym priorytetem jest budowanie wiarygodnych i efektywnych relacji z klientami, opartych na otwartej komunikacji i prostym języku. Środki te zapewniają, że nasze usługi są najwyższej jakości.

W Lębork bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

W gminie Lębork prowadzimy liczne sprawy na terenie miejscowości Lębork

Dalsze okolice: Sadlinki, Cewice

Zakres
obsługi prawnej

"Res Cogitans" to znakomita praktyka prawna, mogąca pochwalić się zespołem biegłych adwokatów, radców prawnych i ekonomistów. Aby udoskonalić naszą wiedzę, współpracujemy z notariuszami, rzeczoznawcami i ekspertami podatkowymi. Nasi specjaliści są bardzo biegli w podejmowaniu różnych spraw sądowych, karnych, gospodarczych i administracyjnych. Dodatkowo nawiązaliśmy współpracę z biegłymi komornikami sądowymi w zakresie windykacji należności. Nasz zespół jest dodatkowo wzmocniony przez specjalistów z innych dziedzin, takich jak lekarze, psychologowie i rzeczoznawcy majątkowi. Pozwól nam zaprezentować nasze pełne spektrum usług i rozpocznij współpracę z nami już dziś.

Profesjonalizm

Nasza kancelaria ma bogate doświadczenie w oferowaniu pomocy prawnej, a nasz główny nacisk kładziemy na zadowolenie klienta i znalezienie najbardziej korzystnego wyniku dla każdej sprawy. Rozumiemy znaczenie zaufania i indywidualnego podejścia, dlatego kładziemy duży nacisk na nasze relacje z klientami. Kiedy pojawia się kwestia prawna, naszym celem jest znalezienie najlepszego rozwiązania dla Ciebie. Nasi adwokaci i radcy prawni są dobrze zorientowani w dziedzinach prawa, w których się specjalizują, co zapewnia satysfakcjonujące rezultaty. Dodatkowo, nasi doświadczeni prawnicy procesowi mogą zrobić dużą różnicę w wyniku toczącego się sporu, ponieważ mają długą historię doskonałości w sporach sądowych i wiedzą, jak opracować najlepszą strategię rozwiązania sprawy.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Nasi adwokaci posiadają dużą wiedzę na temat prawa i są w stanie zapewnić skuteczne rozwiązania w różnych kwestiach. Nasza kancelaria współpracuje z rzetelnymi doradcami podatkowymi, notariuszami, biegłymi rewidentami, komornikami, pośrednikami w obrocie nieruchomościami, rzecznikami patentowymi oraz tłumaczami przysięgłymi, oferując kompleksowy zakres usług. Nasi prawnicy posiadają doświadczenie m.in. w zakresie prawa cywilnego, prawa gospodarczego i handlowego, prawa karnego, prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń, prawa bankowego oraz prawa budowlanego. Jesteśmy na bieżąco ze zmianami prawnymi, aby jak najlepiej bronić interesów naszych klientów.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Interesuje Cię skuteczne prowadzenie sprawy lub fachowa porada prawna? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Lębork

Działamy także na terenie: Karsin, Wejherowo, Kołczygłowy, Malbork, Trąbki Wielkie

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane