Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Lichnowy: Adwokat, Radca Prawny, Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Lichnowy

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

W naszej kancelarii oferujemy zarówno jednorazowe, jak i długoterminowe usługi z zakresu prawa, takie jak porady prawne, opiniowanie umów, wsparcie w negocjacjach czy reprezentacja w sądzie. Obsługujemy osoby fizyczne, małe firmy i duże korporacje, a także klientów zagranicznych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej sprawy oraz zachowanie jej w tajemnicy. Priorytetem jest dla nas budowanie opartych na zaufaniu relacji z naszymi klientami, a także przekazywanie naszych wiadomości w sposób zrozumiały dla maksymalnej efektywności.

W gminie Lichnowy bywamy bardzo często – to niedaleko naszej siedziby!

W gminie Lichnowy obsługujemy: Lichnowy, Szymankowo, Lisewo Malborskie, Lichnówki, Starynia, Dąbrowa, Parszewo, Pordenowo, Tropiszewo, Boręty

Dalsze okolice: Czarna Woda, Krynica Morska

Zakres
obsługi prawnej

W Res Cogitans nasi doświadczeni i zaangażowani specjaliści, tacy jak radcy prawni, adwokaci i ekonomiści, starają się poszerzać naszą i tak już rozległą wiedzę poprzez współpracę z wieloma ekspertami, takimi jak notariusze, rzeczoznawcy, agenci nieruchomości i doradcy podatkowi. Staramy się zapewnić naszym klientom kompleksową reprezentację we wszelkiego rodzaju postępowaniach cywilnych, karnych, gospodarczych i administracyjnych. Dodatkowo współpracujemy ze skutecznymi Komornikami Sądowymi w sprawach windykacyjnych oraz korzystamy z porad i pomocy specjalistów takich jak lekarze, psycholodzy czy rzeczoznawcy majątkowi, aby zapewnić naszym klientom jak najlepsze rezultaty. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami.

Profesjonalizm

W naszej kancelarii priorytetem jest zadowolenie klienta i uzyskanie jak najlepszego rozwiązania jego problemów prawnych. Uznajemy wartość zaufania i osobistej uwagi, i staramy się rozwijać silne relacje z naszymi klientami. Nasi adwokaci i radcy prawni posiadają wiedzę w różnych dziedzinach prawa, więc mogą kompetentnie obsługiwać każde zadanie. Nasi adwokaci mają również bogate doświadczenie w sporach sądowych i mogą zapewnić bezcenne porady dla swoich klientów podczas nawigacji sporu. Rozumiemy znaczenie posiadania dobrze opracowanej strategii prawnej i pozostajemy zaangażowani w znalezienie najbardziej efektywnego rozwiązania dla Państwa.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Nasi adwokaci posiadają doświadczenie praktyczne i teoretyczne, co pozwala nam rozwiązywać różnorodne wyzwania. W celu zapewnienia kompleksowej obsługi nawiązaliśmy współpracę z siecią ekspertów, takich jak doradcy podatkowi, notariusze, biegli rewidenci, komornicy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, rzecznicy patentowi oraz tłumacze przysięgli. Nasi prawnicy specjalizują się m.in. w prawie cywilnym, prawie gospodarczym i handlowym, prawie karnym, prawie rodzinnym, prawie pracy i ubezpieczeń, prawie bankowym oraz prawie budowlanym. Czujemy się zobowiązani do śledzenia na bieżąco wszelkich zmian prawnych, aby skutecznie reprezentować naszych klientów.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli poszukujesz cenionego radcy prawnego prowadzącego sprawy dla klientów z jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Lichnowy, Parszewo, Tropiszewo, Boręty, Lichnówki, Dąbrowa, Starynia, Pordenowo, Lisewo Malborskie, Szymankowo

Działamy także na terenie: Brusy, Pruszcz Gdański, Trzebielino, Choczewo, Ryjewo

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane