Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Stegna: Radca Prawny, Adwokat, Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Stegna

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

Nasza kancelaria wyposażona jest w zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów, w tym prawników, konsultantów prawnych, adwokatów i ekonomistów. Jesteśmy geograficznie dość daleko od Stegna, jednak nadal jesteśmy doskonałym wyborem dla Twoich potrzeb w zakresie usług prawnych. Z pomocą nowoczesnych technologii, każda wymagana komunikacja może odbywać się zdalnie, a my jesteśmy zawsze gotowi dojechać do Państwa w razie potrzeby. Przez lata nasze doświadczenie pozwoliło nam na świadczenie kompleksowych usług, począwszy od sporządzania dokumentów, umów i pism procesowych, po reprezentowanie klientów w sądzie i windykację należności. Posiadamy również wieloletnie doświadczenie w udzielaniu porad prawnych i dochodzeniu odszkodowań.

W Stegna bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

W gminie Stegna prowadzimy liczne sprawy na terenie miejscowości Stegna, Mikoszewo, Jantar, Drewnica, Żuławki, Tujsk, Stobiec, Głobica, Bronowo, Dworek, Świerznica, Chełmek, Rybina, Junoszyno, Chorążówka, Stegienka, Izbiska, Przemysław, Niedźwiedzica

Dalsze okolice: Sierakowice, Brusy

Zakres
obsługi prawnej

Kancelaria "Res Cogitans" składa się z radców prawnych, adwokatów i analityków finansowych, którzy współpracują z szerokim gronem specjalistów, aby zagwarantować pełną reprezentację interesów swoich klientów we wszystkich postępowaniach cywilnych, karnych, gospodarczych i administracyjnych. Kancelaria współpracuje również z Komornikami Sądowymi w celu zagwarantowania skutecznego prowadzenia spraw windykacyjnych. Dodatkowo Kancelaria konsultuje się i współpracuje ze specjalistami z różnych dziedzin, takimi jak biegli lekarze, psychologowie, czy rzeczoznawcy majątkowi. Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami.

Profesjonalizm

Zespół prawny w naszej kancelarii oferuje ogromne doświadczenie i wiedzę w dostarczaniu klientom rozwiązań ich problemów. Rozumiemy znaczenie zaufania i indywidualnego podejścia, więc staramy się budować więź z naszymi klientami i oferować solidne porady. Nasi adwokaci i radcy prawni mają ugruntowaną wiedzę w dziedzinach prawa, w których się specjalizują, co pozwala nam zagwarantować pozytywne wyniki naszych spraw. Jeśli masz spór prawny, mamy duże doświadczenie w prowadzeniu sporów i możemy określić najlepszą strategię dla Twojej sytuacji.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Nasi doświadczeni adwokaci są dobrze zorientowani w praktycznym prawie i potrafią rozwiązać szereg problemów prawnych. Aby jak najlepiej służyć naszym klientom, współpracujemy z wykwalifikowanymi doradcami podatkowymi, notariuszami, audytorami, komornikami, pośrednikami w obrocie nieruchomościami, rzecznikami patentowymi oraz tłumaczami przysięgłymi. Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy kompleksowe usługi w wielu dziedzinach, co pozwala nam prowadzić nawet najtrudniejsze sprawy dla klientów korporacyjnych i indywidualnych.

Nasz zespół specjalizuje się między innymi w prawie cywilnym, gospodarczym i handlowym, karnym, rodzinnym, pracy i ubezpieczeń, bankowym oraz budowlanym. Staramy się być na bieżąco z wszelkimi zmianami w prawie, aby móc właściwie bronić interesów naszych klientów.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli szukasz skutecznego adwokata obsługującego interesantów jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Stegna, Głobica, Świerznica, Tujsk, Stegienka, Niedźwiedzica, Drewnica, Chełmek, Bronowo, Stobiec, Rybina, Dworek, Mikoszewo, Chorążówka, Izbiska, Przemysław, Żuławki, Jantar, Junoszyno

Działamy także na terenie: Rumia, Przechlewo, Nowy Dwór Gdański, Somonino, Żukowo

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane