Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Miłoradz: Radca prawny – Adwokat – Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Miłoradz

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

Nasza kancelaria znajduje się daleko od Miłoradz, jednak chcielibyśmy wyjaśnić, dlaczego warto z nami współpracować pomimo odległości. Posiadamy zespół wysoko wykwalifikowanych specjalistów – prawników, radców prawnych, adwokatów i ekonomistów – z doświadczeniem w wielu dziedzinach. Dzięki nowoczesnej technologii nie musisz odbywać z nami osobistych spotkań, w razie potrzeby zawsze możemy przyjechać do Ciebie. Oferujemy kompleksową obsługę prawną: sporządzanie dokumentów, umów, opinii prawnych, reprezentację w sądach i urzędach, windykację należności, dochodzenie odszkodowań i wiele innych. Wszystko to świadczone jest profesjonalnie i sprawnie.

W Miłoradz bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

W gminie Miłoradz prowadzimy liczne sprawy na terenie miejscowości Miłoradz, Mątowy Wielkie, Stara Wisła, Stara Kościelnica, Gnojewo, Bystrze, Kończewice, Pogorzała Wieś, Mątowy Małe

Dalsze okolice: Bobowo, Brusy

Zakres
obsługi prawnej

Res Cogitans to skuteczny zespół doświadczonych specjalistów, w skład którego wchodzą radcy prawni, adwokaci i ekonomiści. Współpracujemy z różnymi specjalistami – od notariuszy po doradców podatkowych – w celu zapewnienia kompleksowej reprezentacji naszych klientów w postępowaniach cywilnych, karnych, gospodarczych i administracyjnych. Dodatkowo posiadamy doświadczenie w sprawach windykacyjnych i nawiązaliśmy współpracę ze skutecznymi Komornikami Sądowymi, którzy prowadzą egzekucję w imieniu naszych klientów. W razie potrzeby współpracujemy nawet z ekspertami spoza dziedziny prawa, takimi jak lekarze, psychologowie czy rzeczoznawcy majątkowi. Zapraszamy do współpracy z nami w celu zapoznania się z usługami, które oferuje nasza Kancelaria.

Profesjonalizm

Nasza kancelaria posiada doświadczenie w udzielaniu porad prawnych, które zaspokoją potrzeby klienta i pomogą rozwiązać sprawę w najbardziej korzystny sposób. Priorytetem jest dla nas budowanie zaufania z naszymi klientami, dlatego zapewniamy zindywidualizowane wsparcie w celu znalezienia najlepszego rozwiązania dla danej sytuacji. Nasi adwokaci i radcy prawni posiadają specjalistyczną wiedzę z różnych dziedzin prawa, dzięki czemu mogą zapewnić korzystne rezultaty. Ponadto mamy duże doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych i rozumiemy, jak opracować najlepszą strategię dla każdej sprawy.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Nasi prawnicy zapewniają, że rozumieją prawo w sposób praktyczny, a nie tylko w teorii, aby dać naszym klientom najlepsze rozwiązania ich problemów. Współpracujemy z zaufanymi partnerami, takimi jak doradcy podatkowi, notariusze, biegli rewidenci, komornicy, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, rzecznicy patentowi, tłumacze przysięgli, aby zaoferować naszym klientom kompleksowy zakres usług. Nasi specjaliści specjalizują się w takich dziedzinach jak prawo cywilne, prawo handlowe i gospodarcze, prawo karne, prawo rodzinne, prawo pracy, prawo ubezpieczeniowe, prawo bankowe oraz prawo budowlane. Na bieżąco śledzimy wszelkie zmiany w prawie, dzięki czemu możemy dbać o interesy naszych klientów.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli poszukujesz cenionego radcy prawnego prowadzącego sprawy dla klientów z jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Miłoradz, Kończewice, Mątowy Małe, Mątowy Wielkie, Pogorzała Wieś, Stara Wisła, Gnojewo, Bystrze, Stara Kościelnica

Działamy także na terenie: Osieczna, Kołczygłowy, Somonino, Dzierzgoń, Tczew

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane