Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Przywidz: Radca Prawny, Adwokat, Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Przywidz

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

Oferujemy zarówno doraźną, jak i stałą obsługę i wsparcie prawne, w tym doradztwo, sporządzanie dokumentów, udział w negocjacjach oraz reprezentowanie klientów w sądzie. Obsługujemy klientów indywidualnych i biznesowych, w tym małe, średnie i duże przedsiębiorstwa, a także klientów zagranicznych. Z nami możesz być pewien indywidualnego podejścia i całkowitej poufności. Kładziemy również nacisk na etykę zawodową, zaufanie i dwustronną komunikację w celu zapewnienia jak najlepszego wyniku.

W Przywidz bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę interesantów!

W gminie Przywidz prowadzimy liczne sprawy na terenie miejscowości Przywidz, Roztoka, Sucha Huta, Kozia Góra, Klonowo Górne, Ząbrsko Górne, Czarna Huta, Marszewo, Kierzkowo, Stara Huta, Olszanka, Miłowo, Gromadzin, Częstocin, Jodłowno, Huta Dolna, Marszewska Góra, Pomlewo, Michalin, Piekło Górne, Trzepowo, Nowa ka, Huta Górna, Piekło Dolne, Klonowo Dolne, Borowina

Dalsze okolice: Trąbki Wielkie, Przywidz

Zakres
obsługi prawnej

Zespół profesjonalistów Kancelarii Prawnej "Res Cogitans" jest bardzo zaangażowany i doświadczony w zakresie doradztwa prawnego, adwokackiego i ekonomicznego. Współpracujemy z wieloma specjalistami – notariuszami, pośrednikami w obrocie nieruchomościami, doradcami podatkowymi, komornikami sądowymi – aby pogłębić naszą wiedzę i osiągnąć jak najlepsze rezultaty dla naszych klientów. Dodatkowo udzielamy konsultacji i współpracujemy z lekarzami specjalistami, psychologami i rzeczoznawcami majątkowymi, aby jeszcze lepiej służyć naszym klientom. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o świadczonych przez nas usługach.

Profesjonalizm

Nasza firma prawna posiada niezbędną wiedzę, aby zadowolić naszych klientów i wymyślić najlepsze możliwe rozwiązanie ich problemów prawnych. Rozumiemy, jak zaufanie i indywidualne traktowanie są kluczowe i staramy się zapewnić oba. Posiadamy wykwalifikowanych adwokatów i radców prawnych specjalizujących się w różnych dziedzinach prawa, co pozwala na uzyskanie optymalnych wyników. Ponadto nasze duże doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych sprawia, że jesteśmy dobrze przygotowani do opracowania najlepszych strategii dla każdej sprawy.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Czy szukasz porady prawnej online? Czy ważne jest dla Ciebie, aby mieć prawnika, któremu możesz zaufać? Mamy zespół ekspertów, którzy mogą pomóc Ci w różnych sprawach prawnych. W naszej firmie, wiemy, że niektóre sprawy wymagają szybkiej uwagi od adwokata. Dlatego też zapewniamy naszym klientom możliwość uzyskania porady prawnej przez telefon lub online. Jeśli jednak są Państwo zainteresowani spotkaniem z nami osobiście, z przyjemnością powitamy Państwa w naszym biurze.

Prawnicy i radcy prawni to zawody pokrewne z pewnymi wyraźnymi różnicami. Nasz zespół profesjonalistów prawnych składa się z pełnych pasji i zaangażowania osób, które są ekspertami w konkretnych tematach prawnych. Dlatego możesz być pewien, że otrzymasz najlepszą poradę dostosowaną do Twoich potrzeb.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli poszukujesz cenionego radcy prawnego prowadzącego sprawy dla klientów z jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Przywidz, Pomlewo, Olszanka, Klonowo Górne, Trzepowo, Ząbrsko Górne, Piekło Dolne, Jodłowno, Roztoka, Piekło Górne, Stara Huta, Huta Górna, Sucha Huta, Marszewska Góra, Borowina, Nowa ka, Klonowo Dolne, Czarna Huta, Miłowo, Gromadzin, Marszewo, Kierzkowo, Huta Dolna, Kozia Góra, Częstocin, Michalin

Działamy także na terenie: Damnica, Choczewo, Kaliska, Gniewino, Pelplin

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane