Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Krokowa: Adwokat, Radca Prawny, Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Krokowa

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

Nasza kancelaria posiada duży zespół specjalistów, którzy oferują kompleksową obsługę prawną klientów indywidualnych oraz podmiotów gospodarczych. Nasi prawnicy, radcy prawni, adwokaci i ekonomiści posiadają bogate doświadczenie w wielu kwestiach prawnych. Mimo, że fizycznie możemy być dalej, to nadal można uzyskać taką samą jakość usług jak w każdej lokalnej kancelarii. Możemy zapewnić pomoc telefoniczną, mailową, a w razie potrzeby z wizytą na miejscu. Specjalizujemy się w przygotowywaniu dokumentów, umów, pism procesowych, wydawaniu opinii prawnych, reprezentowaniu klientów przed sądami i urzędami, windykacji należności i dochodzeniu odszkodowań.

W gminie Krokowa bywamy bardzo często – to teren naszego działania!

W gminie Krokowa prowadzimy liczne sprawy na terenie miejscowości Krokowa, Świecino, Sulicice, Lisewo, Słuchowo, Wierzchucino, Karwieńskie Błoto Pierwsze, Sobieńczyce, Lubkowo, Jeldzino, Żarnowiec, Sławoszyno, Kłanino, Tyłowo, Parszczyce, Brzyno, Odargowo, Karwieńskie Błoto Drugie, Minkowice, Kartoszyno, Lubocino, Białogóra, Karlikowo, Goszczyno

Dalsze okolice: Nowa Wieś Lęborska, Zblewo

Zakres
obsługi prawnej

Kancelaria "Res Cogitans" może poszczycić się tym, że składa się z doświadczonych i zaangażowanych radców prawnych, adwokatów i ekonomistów. Aby lepiej pomagać naszym klientom, współpracujemy z wieloma ekspertami, takimi jak notariusze, rzeczoznawcy majątkowi, pośrednicy w obrocie nieruchomościami i doradcy podatkowi, aby zapewnić im kompetentną reprezentację w postępowaniach cywilnych, karnych, gospodarczych i administracyjnych. Współpracujemy również z Komornikami Sądowymi, którzy specjalizują się w windykacji należności. Ponadto nasza kancelaria wyposażona jest w dodatkowe zasoby w postaci lekarzy specjalistów, psychologów oraz rzeczoznawców majątkowych. Zapraszamy do współpracy i poznania naszego szerokiego wachlarza usług.

Profesjonalizm

Nasza kancelaria prawna rozumie znaczenie zaufania i zapewnienia spersonalizowanego podejścia do naszych klientów. Posiadamy zespół adwokatów i radców prawnych, którzy specjalizują się w różnych dziedzinach prawa, dzięki czemu mogą zapewnić odpowiednie wskazówki i pomoc. Ponadto, nasze wieloletnie doświadczenie w sporach sądowych pozwalają nam na craft najlepszych strategii dla każdej sytuacji. Ostatecznie, naszym celem jest zadowolenie klienta i pomóc im rozwiązać sprawę z minimalnymi konsekwencjami.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Nasz zespół adwokatów posiada praktyczne doświadczenie w zakresie prawa, co pozwala nam na prowadzenie szerokiego zakresu spraw. Współpracujemy z certyfikowanymi specjalistami w takich dziedzinach jak podatki, usługi notarialne, audyty, komornicy, nieruchomości, patenty czy tłumaczenia. Dzięki temu zapewniamy kompleksową obsługę zarówno klientom indywidualnym, jak i korporacyjnym oraz skutecznie prowadzimy nawet najbardziej skomplikowane sprawy. Nasi prawnicy specjalizują się w wielu dziedzinach, takich jak między innymi prawo handlowe, prawo karne, prawo rodzinne, prawo pracy czy prawo bankowe. Aby w pełni zadbać o interesy naszych klientów, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi zmianami w przepisach.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli szukasz skutecznego adwokata obsługującego interesantów jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Krokowa, Kartoszyno, Minkowice, Parszczyce, Goszczyno, Lisewo, Białogóra, Karwieńskie Błoto Drugie, Tyłowo, Lubkowo, Wierzchucino, Jeldzino, Karwieńskie Błoto Pierwsze, Żarnowiec, Odargowo, Sobieńczyce, Sławoszyno, Sulicice, Świecino, Lubocino, Karlikowo, Brzyno, Kłanino, Słuchowo

Działamy także na terenie: Łeba, Nowa Karczma, Skórcz, Lichnowy, Starogard Gdański

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane