Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Wejherowo: Radca Prawny

Wsparcie prawne
w gminie Wejherowo

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

W naszej kancelarii zapewniamy kompleksową i spersonalizowaną obsługę prawną osób fizycznych, małych i średnich przedsiębiorstw, a także dużych klientów korporacyjnych – zarówno krajowych, jak i międzynarodowych. Nasze usługi obejmują doradztwo, sporządzanie i opiniowanie dokumentów, udział w negocjacjach oraz reprezentację w postępowaniach sądowych i administracyjnych. Stawiamy potrzeby naszych klientów na pierwszym miejscu i zachowujemy pełną poufność, aby budować z nimi relacje oparte na zaufaniu. Przestrzegamy również zasad etyki zawodowej, gwarantując indywidualne podejście i jasną komunikację dla maksymalnej efektywności.

Często odwiedzamy gminę Wejherowo, bo jest niedaleko od naszej firmy!

W gminie Wejherowo obsługujemy: Wejherowo, Orle, Zbychowo, Łężyce, Gniewowo, Góra, Nowy Dwór Wejherowski, Ustarbowo, Gowino, Warszkowo, Bieszkowice, Bolszewo, Sopieszyno, Gościcino, Reszki, Kniewo, Zamostne

Dalsze okolice: Ustka, Liniewo

Zakres
obsługi prawnej

Res Cogitans to skuteczny zespół radców prawnych, adwokatów i ekonomistów, którzy ściśle współpracują z innymi specjalistami, takimi jak notariusze, rzeczoznawcy czy doradcy podatkowi. Ponadto kancelaria nawiązała współpracę ze skutecznymi komornikami sądowymi, którzy w imieniu swoich klientów wykonują obowiązki egzekucyjne. Ponadto kancelaria może zapewnić konsultacje z innymi specjalistami, w tym lekarzami, psychologami i rzeczoznawcami majątkowymi. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z zakresem świadczonych usług.

Profesjonalizm

Nasza Kancelaria zajmuje się osiąganiem korzystnych wyników dla naszych klientów i obroną ich praw, korzystając z naszego bogatego doświadczenia w postępowaniach sądowych. Nasze procesy decyzyjne poparte są rozległą wiedzą procesową i gruntownym przygotowaniem, co pozwala nam na podjęcie zdecydowanych działań w razie potrzeby. Jesteśmy również w stanie zaoferować profesjonalne doradztwo prawne i prowadzić sprawy w polskich sądach i organach administracyjnych dla osób mieszkających za granicą. Zobowiązujemy się do prowadzenia każdej sprawy z należytą starannością, dyskrecją i poufnością.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Szukasz adwokata, który udzieli Ci porady prawnej? Oferujemy zarówno natychmiastowe konsultacje przez telefon lub online, jak i tradycyjne spotkania w naszej kancelarii. Nasz zespół tworzą specjaliści z różnych dziedzin prawa, dzięki czemu każdy z nich posiada gruntowną wiedzę w wyznaczonym przez siebie temacie. Nasi prawnicy i radcy prawni zapewniają klientom pomoc w postępowaniach sądowych oraz udzielają porad prawnych. Z pasją i zaangażowaniem świadczymy usługi dla naszych klientów na najwyższym poziomie.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli poszukujesz cenionego radcy prawnego prowadzącego sprawy dla klientów z jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Wejherowo, Gościcino, Orle, Zamostne, Reszki, Góra, Nowy Dwór Wejherowski, Kniewo, Bolszewo, Ustarbowo, Sopieszyno, Gniewowo, Gowino, Warszkowo, Bieszkowice, Zbychowo, Łężyce

Działamy także na terenie: Miastko, Ryjewo, Stegna, Tuchomie, Gniew

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane