Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Malbork: Radca prawny – Adwokat – Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Malbork

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

W naszej kancelarii oferujemy zindywidualizowane wsparcie, zarówno doraźne, jak i długoterminowe, w zakresie prawa. Obejmuje ono udzielanie porad prawnych, sporządzanie i opiniowanie dokumentów, udział w negocjacjach, reprezentowanie klientów w sądzie lub na oficjalnych rozprawach. Pomagamy osobom fizycznym, małym i średnim firmom oraz dużym korporacjom, a także klientom zagranicznym. Zawsze na pierwszym miejscu stawiamy naszych klientów, zapewniając kompleksową obsługę od początku do końca. Współpracując z nami możesz mieć pewność, że Twoja sprawa pozostanie poufna i będzie prowadzona w sposób etyczny. Staramy się utrzymywać doskonałe relacje z naszymi klientami, zbudowane na zaufaniu, jasnej komunikacji i prostym języku, w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów.

Często odwiedzamy gminę Malbork, bo jest niedaleko od naszej firmy!

Obsługujemy: Malbork, Lasowice Małe, Kraśniewo, Stogi, Cisy, Kamionka, Pielica, Kałdowo, Kamienica, Kościeleczki, Grobelno, Lasowice Wielkie, Nowa Malborska

Dalsze okolice: Czarna Dąbrówka, Ustka

Zakres
obsługi prawnej

W Kancelarii "Res Cogitans" nasz zespół pełnych pasji i wiedzy adwokatów, radców prawnych i ekonomistów jest po to, aby zapewnić kompleksową reprezentację naszym klientom. Zbudowaliśmy relacje z wieloma ekspertami, takimi jak notariusze, rzeczoznawcy majątkowi, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, doradcy podatkowi, aby zapewnić naszym klientom pomoc w każdej sprawie cywilnej, gospodarczej, karnej czy administracyjnej. Dodatkowo nasza kancelaria nawiązała współpracę ze sprawdzonymi Komornikami Sądowymi w sprawach windykacyjnych. W razie potrzeby jesteśmy w stanie skonsultować się również z lekarzami i psychologami, a także rzeczoznawcami majątkowymi, którzy specjalizują się w wycenie nieruchomości. Zapraszamy do współpracy i zapoznania się z oferowanymi przez nas usługami.

Profesjonalizm

Nasza kancelaria poświęca się realizacji celów naszych klientów i ochronie ich praw. Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia zawodowego i sukcesów procesowych, zapewniamy, że do każdej sprawy podchodzimy z najwyższym zaangażowaniem, dyskrecją i poufnością. Dzięki gruntownemu przygotowaniu i doświadczeniu, stosujemy odważną taktykę i sprawdzone metody, aby zapewnić skuteczne rezultaty. Działamy nie tylko na terenie województwa pomorskiego, ale w całej Polsce, oferując usługi prawne osobom mieszkającym za granicą, które wymagają naszej pomocy w postępowaniach sądowych i administracyjnych.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Nasi adwokaci posiadają wiedzę i doświadczenie we wszystkich aspektach prawa, dlatego jesteśmy pewni, że jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem prawny. Współpracujemy z zaufanymi profesjonalistami, takimi jak notariusze, audytorzy i doradcy podatkowi, co pozwala nam zapewnić szeroki zakres usług zarówno klientom korporacyjnym, jak i indywidualnym. Nasi prawnicy specjalizują się w wielu dziedzinach prawa, w tym w prawie cywilnym, gospodarczym, karnym, rodzinnym, pracy i ubezpieczeń, bankowym oraz budowlanym. Jesteśmy na bieżąco z wszelkimi zmianami prawnymi, aby mieć pewność, że skutecznie reprezentujemy naszych klientów.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli szukasz skutecznego adwokata obsługującego interesantów jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Malbork, Kościeleczki, Lasowice Małe, Pielica, Grobelno, Lasowice Wielkie, Kamienica, Stogi, Cisy, Nowa Malborska, Kamionka, Kałdowo, Kraśniewo

Działamy także na terenie: Kaliska, Skarszewy, Cewice, Rumia, Stara Kiszewa

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane