Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Mikołajki Pomorskie: Adwokat – Radca Prawny – Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Mikołajki Pomorskie

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

Nasz zespół oferuje zarówno doraźne, jak i długoterminowe usługi prawne, takie jak doradztwo, sporządzanie i opiniowanie dokumentów, negocjacje oraz reprezentację w postępowaniach sądowych/administracyjnych. Usługi te świadczymy na rzecz klientów indywidualnych, małych i dużych przedsiębiorstw oraz podmiotów międzynarodowych. Priorytetem jest dla nas osoba fizyczna, zapewniamy jej indywidualne doświadczenie i absolutną poufność. Ponadto, nasze zaangażowanie w etykę zawodową i budowanie zaufania pomaga nam osiągać wspaniałe rezultaty.

W Mikołajki Pomorskie bywamy bardzo często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę klientów!

W gminie Mikołajki Pomorskie obsługujemy: Mikołajki Pomorskie, Dąbrówka Pruska, Perklice, Krastudy, Mirowice, Pierzchowice, Kołoząb, Cieszymowo, Sadłuki, Krasna Łąka

Dalsze okolice: Przywidz, Skórcz

Zakres
obsługi prawnej

Kancelaria "Res Cogitans" to zespół doświadczonych, zaangażowanych profesjonalistów, w tym adwokatów, radców prawnych i ekonomistów. Współpracujemy z wieloma specjalistami, takimi jak notariusze, rzeczoznawcy majątkowi, pośrednicy w obrocie nieruchomościami, doradcy podatkowi, aby zapewnić naszym Klientom kompleksową reprezentację w zakresie postępowań cywilnych, karnych, gospodarczych i administracyjnych. Kancelaria współpracuje również z Komornikami Sądowymi w zakresie prowadzenia windykacji należności. W razie potrzeby korzystamy również z porad i współpracujemy z ekspertami z różnych dziedzin, w tym medycyny, psychologii i wyceny nieruchomości. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą z nami i poznaniem pełnego zakresu oferowanych przez nas usług, zapraszamy do kontaktu.

Profesjonalizm

Nasza Kancelaria jest oddana zapewnieniu sukcesu naszych klientów i obronie ich praw, a my mamy doświadczenie, aby to poprzeć. Nasze wieloletnie doświadczenie procesowe pozwala nam na podejmowanie przemyślanych decyzji i odważnych kroków, gdy jest to konieczne. Gwarantujemy, że każda sprawa, którą podejmiemy będzie prowadzona profesjonalnie, z zachowaniem dyskrecji i poufności. Świadczymy usługi prawne dla osób przebywających za granicą, które potrzebują pomocy w kontaktach z polskimi sądami i urzędami, braliśmy udział w skomplikowanych procesach na terenie całego kraju.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Potrzebujesz porady prawnej? Dla Twojej wygody oferujemy konsultacje przez telefon lub online. Dodatkowo możesz odwiedzić nasze biuro w celu odbycia bardziej tradycyjnych spotkań. Nasz zespół składa się z różnych ekspertów prawnych gotowych pomóc Ci w każdej sprawie. Jako specjaliści, każdy członek zespołu jest ekspertem w konkretnej dziedzinie prawa. Staramy się zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę i zagwarantować satysfakcjonujące wyniki.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli poszukujesz cenionego radcy prawnego prowadzącego sprawy dla klientów z jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Mikołajki Pomorskie, Kołoząb, Sadłuki, Krastudy, Krasna Łąka, Dąbrówka Pruska, Mirowice, Perklice, Pierzchowice, Cieszymowo

Działamy także na terenie: Stare Pole, Wejherowo, Kościerzyna, Subkowy, Morzeszczyn

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane