Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Pszczółki: Adwokat – Radca Prawny – Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Pszczółki

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

Oferujemy szereg usług prawnych, od doraźnych po stałe wsparcie, takie jak doradztwo prawne, sporządzanie i opiniowanie umów, udział w negocjacjach, reprezentacja w postępowaniach sądowych lub administracyjnych. Współpracujemy z osobami fizycznymi, małymi i średnimi przedsiębiorstwami, dużymi korporacjami oraz klientami zagranicznymi. Kładziemy nacisk na indywidualne podejście i pełną poufność w naszej praktyce, a także na przestrzeganie zasad etyki zawodowej i silne relacje z klientami oparte na zaufaniu, przejrzystości i prostej komunikacji. Z nami możesz mieć pewność, że uzyskasz wyniki na najwyższym poziomie.

W Pszczółki bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę zleceń!

Obsługujemy: Pszczółki, Skowarcz, Rębielcz, Ulkowy, Kleszczewko, Kolnik, Różyny

Dalsze okolice: Czarne, Malbork

Zakres
obsługi prawnej

Kancelaria "Res Cogitans" składa się z wielu specjalistów, w tym konsultantów prawnych, prawników i ekonomistów. Dzięki pomocy dodatkowych specjalistów, takich jak notariusze, eksperci finansowi czy doradcy podatkowi, nasz zespół jest doskonale przygotowany do kompleksowego wsparcia naszych klientów w różnych postępowaniach cywilnych, karnych, gospodarczych czy administracyjnych. Posiadamy sieć sprawdzonych Komorników Sądowych, którzy skutecznie prowadzą sprawy windykacyjne. W razie potrzeby możemy również skorzystać z pomocy lekarzy, psychologów czy rzeczoznawców majątkowych. Jeśli szukają Państwo pomocy prawnej, zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi usługami.

Profesjonalizm

Nasza kancelaria świadczy kompleksowe usługi prawne, których priorytetem jest zadowolenie klienta. Głęboko wierzymy w znaczenie zaufania i indywidualnego podejścia, dlatego staramy się utrzymywać pozytywne i otwarte relacje z naszymi klientami. Nasz zespół prawników i radców prawnych jest dobrze zorientowany w różnych dziedzinach prawa, co daje nam możliwość znalezienia najlepszego możliwego rozwiązania każdej sprawy. Ponadto, nasz zespół posiada bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych, które wykorzystujemy do opracowania najbardziej efektywnych strategii w toczących się sporach. Państwa satysfakcja jest dla nas zawsze najwyższym priorytetem.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Nasi prawnicy posiadają duże doświadczenie w praktyce prawniczej, co daje nam możliwość podjęcia różnorodnych wyzwań. Współpracujemy z doświadczonymi osobami w zakresie podatków, notariatu, księgowości, windykacji, doradztwa podatkowego, nieruchomości, rejestracji znaków towarowych oraz tłumaczeń. Dzięki temu oferujemy kompleksowe usługi i możemy prowadzić nawet najbardziej skomplikowane sprawy zarówno klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych. Nasi prawnicy są ekspertami w dziedzinie prawa cywilnego, prawa spółek i prawa handlowego, prawa karnego, prawa rodzinnego, prawa pracy i ubezpieczeń, prawa bankowego oraz prawa budowlanego. W naszych poradach uwzględniamy najnowsze zmiany w prawie, aby zapewnić, że Państwa interesy będą dobrze reprezentowane.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli szukasz skutecznego adwokata obsługującego interesantów jednej z poniższych miejscowości – ZADZWOŃ: Pszczółki, Kolnik, Rębielcz, Ulkowy, Skowarcz, Różyny, Kleszczewko

Działamy także na terenie: Gniewino, Hel, Lębork, Stary Targ, Skarszewy

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane