Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Gniewino: Adwokat – Radca Prawny – Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Gniewino

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

W Gniewino posiadamy doświadczony zespół kilkunastu ekspertów prawnych obejmujących prawników, radców prawnych, adwokatów i ekonomistów. Mimo że nasza kancelaria może być oddalona geograficznie, istnieje wiele możliwości skutecznego załatwienia sprawy przez telefon lub e-mail. W razie potrzeby możemy również przyjechać do Ciebie osobiście! Szczycimy się świadczeniem profesjonalnych usług prawnych z wielu dziedzin prawa, w tym przygotowywania dokumentów i umów, opinii prawnych, reprezentacji sądowej, windykacji i wielu innych.

W Gniewino bywamy często z uwagi na szybki dojazd i dużą liczbę klientów!

Obsługujemy: Gniewino, Słuszewo, Chynowie, Perlino, Salinko, Mierzyno, Nadole, Bychowo, Gniewinko, Mierzynko, Salino, Strzebielinko, Łęczyn Dolny, Dąbrówka, Toliszczek, Tadzino, Kostkowo, Czymanowo, Rybno, Rybienko, Lisewo

Dalsze okolice: Kępice, Malbork

Zakres
obsługi prawnej

Rozumiemy, jak ważny jest Twój czas, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć wysokiej jakości usługi prawne w odpowiednim czasie. Nasz zespół obsługi klienta jest zawsze dostępny, aby odpowiedzieć na pytania i zaoferować porady w ciągu 24 godzin, a nasi specjaliści przedstawią Ci plan działania w ciągu jednego dnia. Cenimy opinie naszych klientów i wykorzystujemy je jako narzędzie do udoskonalania i poprawy naszych usług. Nasze poświęcenie dla efektywności czasowej i jakości to tylko kilka powodów, dla których klienci wracają do nas wielokrotnie.

Profesjonalizm

Nasza Kancelaria stawia sobie za cel sukces naszych klientów i ochronę ich praw. Specjalizujemy się w skomplikowanych sprawach na Pomorzu i w całej Polsce, świadcząc usługi prawne także osobom mieszkającym za granicą. Dzięki bogatemu doświadczeniu procesowemu i gruntownemu przygotowaniu podejmujemy świadome decyzje, a w razie potrzeby stosujemy odważną taktykę i skuteczne podejście. Obiecujemy, że każdą sprawę potraktujemy z najwyższym zaangażowaniem, dyskrecją i poufnością.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Poszukujesz porady prawnej? Chcesz szybko uzyskać fachową poradę przez telefon? Uważasz, że ważna jest współpraca z uznanym prawnikiem? Jesteśmy kolektywem ekspertów oferujących szeroki zakres usług prawnych.
Zdajemy sobie sprawę, że niektóre sprawy prawne wymagają natychmiastowego załatwienia, więc aby zapewnić najlepsze wsparcie, dajemy Ci możliwość uzyskania porady online lub przez telefon. Jeśli wolisz konsultacje w cztery oczy, zapraszamy do odwiedzenia nas w naszej kancelarii.
Prawnicy i radcy prawni są pod wieloma względami podobni, ale mają też pewne różnice. Oba te zawody reprezentują klientów w sprawach sądowych, pomagają sporządzać pisma procesowe, udzielają porad prawnych. Nasza kancelaria składa się z wysoko wykwalifikowanych i pełnych pasji specjalistów. Aby wszystko przebiegało jak najsprawniej, każdy członek zespołu jest ekspertem w danej dziedzinie prawa.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Interesuje Cię skuteczne prowadzenie sprawy lub fachowa porada prawna? Jesteś z wymienionych dalej miejscowości? SKONTAKTUJ SIĘ! Gniewino, Czymanowo, Nadole, Perlino, Rybienko, Toliszczek, Chynowie, Lisewo, Tadzino, Kostkowo, Rybno, Łęczyn Dolny, Salino, Mierzyno, Gniewinko, Bychowo, Dąbrówka, Salinko, Mierzynko, Strzebielinko, Słuszewo

Działamy także na terenie: Kępice, Główczyce, Kwidzyn, Stegna, Osiek

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane