Kancelaria Wejherowo

ul. Wałowa 30A/3
84-200 Wejherowo

Kancelaria Gdynia

ul. Starowiejska 41/43
81-356 Gdynia

Kancelaria Gdańsk

ul. Do Studzienki 21/5
80-227 Gdańsk Wrzeszcz

Rumia: Radca Prawny, Adwokat, Prawnik

Wsparcie prawne
w gminie Rumia

Nasza WIEDZA I DOŚIADCZENIE,
jest gwarancją Twojego spokoju

Nasza kancelaria prawna oferuje wyjątkowe usługi prawne zarówno osobom prywatnym, jak i firmom. Nasz zespół doświadczonych specjalistów, w skład którego wchodzą prawnicy, konsultanci prawni, adwokaci i ekonomiści, liczy kilkanaście osób. Choć w bliskim sąsiedztwie Rumia znajduje się wiele kancelarii prawnych, chcielibyśmy podkreślić, dlaczego współpraca z nami może być korzystna. We współczesnym świecie wiele zadań można zrealizować zdalnie, więc nie ma potrzeby częstych spotkań osobistych. W razie potrzeby jesteśmy również w stanie dojechać do Państwa. Zapewniamy sprawne i profesjonalne wsparcie prawne oparte na naszym bogatym doświadczeniu. Pomagamy w takich zadaniach jak sporządzanie dokumentów, umów, wydawanie opinii prawnych, reprezentowanie klientów w sądzie i podczas oficjalnych negocjacji. Dodatkowo oferujemy pomoc w różnych sprawach z zakresu prawa, w tym w windykacji i dochodzeniu odszkodowań.

W gminie Rumia bywamy bardzo często – to teren naszego działania!

Obsługujemy: Rumia

Dalsze okolice: Ustka, Trąbki Wielkie

Zakres
obsługi prawnej

"Res Cogitans" to skuteczny zespół prawników, adwokatów i ekonomistów. Współpracujemy z różnymi specjalistami, takimi jak notariusze, rzeczoznawcy majątkowi, doradcy podatkowi i pośrednicy w obrocie nieruchomościami, dzięki czemu możemy zaoferować naszym klientom kompleksową reprezentację prawną w postępowaniach sądowych. Ponadto nawiązaliśmy udaną współpracę z Komornikami Sądowymi, którzy w imieniu naszych klientów podejmują się windykacji należności. W razie potrzeby możemy również zaangażować na konsultacje i współpracować z lekarzami, psychologami czy rzeczoznawcami majątkowymi. Zapraszamy do współpracy i korzystania z naszych usług.

Profesjonalizm

Nasza Kancelaria jest oddana osiąganiu sukcesu dla naszych klientów, a nasze bogate doświadczenie procesowe i intensywne przygotowanie dają nam podstawę do podejmowania świadomych decyzji. W razie potrzeby przyjmujemy agresywne postawy i stosujemy skuteczne strategie w celu obrony praw naszych klientów. Jesteśmy również w stanie świadczyć usługi dla osób mieszkających za granicą, które potrzebują profesjonalnej pomocy w kontaktach z polskimi sądami lub organami administracji. Będziemy prowadzić Państwa sprawę z najwyższym zaangażowaniem, zachowaniem prywatności i poufności.

W Twoim
interesie

Doświadczenie

Nasi doświadczeni adwokaci posiadają umiejętności praktyczne, a nie tylko teoretyczne, co pozwala nam sprawnie prowadzić wszelkiego rodzaju sprawy. Dodatkowo współpracujemy ze sprawdzonymi doradcami podatkowymi, notariuszami, biegłymi rewidentami i komornikami, którzy pomagają nam świadczyć szeroki zakres usług dla klientów korporacyjnych i indywidualnych, niezależnie od stopnia skomplikowania sprawy. Nasi prawnicy specjalizują się w prawie cywilnym, gospodarczym, karnym, rodzinnym, pracy, bankowym, budowlanym, ubezpieczeniowym oraz innych dziedzinach i są na bieżąco z najnowszymi zmianami w przepisach, aby zapewnić najlepszą reprezentację interesów naszych klientów.

Darmowa i szybka
ocena Twojego przypadku

Jeśli poszukujesz cenionego radcy prawnego prowadzącego sprawy dla klientów z jednej z tych miejscowości – ZADZWOŃ: Rumia

Zgłoś wypadek teraz! Odpowiemy w 24h

Szybka pomoc - zostaw dane